2017.10.25 21:02

„Lietkabelio“ krepšininkai namuose pralaimėjo Italijos ekipai

ELTA2017.10.25 21:02

Europos vyrų krepšinio taurės (Eurocup) trečiojo turo rungtynėse B grupėje trečiadienį Panevėžio „Lietkabelio“ komanda savo aikštėje 75:82 (15:20, 21:11, 19:24, 20:27) pralaimėjo Emilijos Redžo „Grissin Bon“ (Italija) ekipai ir patyrė antrąją nesėkmę iš eilės.

Svečiai pirmajame kėlinyje buvo įgiję dviženklę persvarą (20:10), bet antrajame ketvirtyje iniciatyvą perėmė „Lietkabelis“, kuris įpusėjus mačui jau pirmavo 36:31. Po trijų kėlinių rezultatas buvo lygus 55:55. Likus žaisti 3 min., svečiai įsigijo 9 taškų pranašumą (76:67) ir iškovojo pergalę.

Panevėžio komandai 15 taškų pelnė Žanis Peineris, po 11 – Darjušas Lavrinovičius ir Kšištofas Lavrinovičius, 10 – Simas Jasaitis.

Antrąją pergalę iškovojusioje Emilijos Redžo ekipoje 22 taškus surinko Amedeo Della Valle, 16 –Julianas Wrightas, 14 – Garrettas Nevelsas.

Kitas rungtynes „Lietkabelis“ žais lapkričio 1 dieną išvykoje su Stambulo „Galatasaray Odeabank“ (Turkija) klubu.