Sportas

2017.10.25 06:58

R. Kurtinaitis: negalėjau iš savo žaidėjų išsireikalauti daugiau

ELTA2017.10.25 06:58

Po pralaimėjimo Europos krepšinio taurės turnyro rungtynėse Krosnodaro „Lokomotiv“ (Rusija) komandai, Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipos treneris Rimas Kurtinaitis prisipažino, kad Vilniaus klubui pritrūko ilgesnio žaidėjų suolelio.

Traumų išretintas „Lietuvos rytas“ namuose po pratęsimo 85:93 (21:18, 22:25, 21:18, 17:20) pralaimėjo svečiams iš Rusijos.

„Mūsų rotacija yra gana trumpa. Tokiose rungtynėse, kur galime panaudoti tik 7-8 žaidėjus, turime sužaisti racionaliai. Disciplinos trūkumas lėmė klaidas, kurios buvo per brangios žaidžiant su tokio lygio varžovu. Kai du kartus buvome atitrūkę, mums pritrūko daugiau žaidėjų indėlio, kas padėtų išlaikyti persvarą. Krisas Kreimeris (Chris Kramer) apšilinėjo ir būtų mums pravertęs tokiame mače, bet gydytojai žaisti neleido, todėl teko naudoti Džimį Beroną (Jimmy Baron) įžaidėjo pozicijoje. Jis su šia užduotimi susitvarkė gerai, bet negalėjo išnaudoti snaiperio savybių“, - spaudos konferencijoje sakė R. Kurtinaitis.

Lietuvos krepšinio lygoje naudingai žaidžiantis Martynas Echodas Europos taurėje vėl žaidė tik epizodiškai.

„M. Echodas nepasiruošęs žaisti, nes yra neatsigavęs po traumos. Jis keturias dienas nesitreniravo, bet tikėjausi, kad pasirodys geriau. Jis per minutę padarė dvi klaidas gynyboje, bet aš jį suprantu. Pabandžiau jį, bet nepavyko. Neturėjome tiek laiko, kad ilgiau galėtume laukti“, - pabrėžė R. Kurtinaitis.

Vilniaus klubo strategas džiaugėsi R. Giedraičio pasirodymu. Būtent šio krepšininko tritaškis leido vilniečiams išplėšti pratęsimą. Iš viso jis surinko 19 taškų.

„Rokas žaidė gerai, tik jam trūksta stabilumo. Šiandien džiugino jo energija, neturiu jam pretenzijų. Mums paprasčiausiai pritrūko sportinės sėkmės. Varžovų žaidėjai, kurie nepasižymėjo geru taiklumu, šiandien pataikė visus lemiamus metimus“, - teigė R. Kurtinaitis.

R. Kurtinaitis taip pat pridūrė, kad pratęsimas galėjo pakrypti ir kita linkme.

„Pratęsimas galėjo susiklostyti visaip, tačiau viskas pakrypo ne mūsų naudai. Negaliu daugiau išsireikalauti iš žaidėjų. Lauksime, kol pasveiks mūsų žaidėjai. Pralaimėjome labai gerai komandai, todėl nieko baisaus nenutiko. Turime grupėje užimti ketvirtąją vietą, kad patektume į kitą etapą“, - sakė „Lietuvos ryto“ treneris.

Antradienį ryte „Lietuvos rytą“ paliko vienas savininkų Antanas Guoga. Pasak R. Kurtinaičio, šios žinios nei jo, nei krepšininkų neliečia, nes jie dirba savo tiesioginį darbą ir koncentruojasi tik į jį.       

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt