Sportas

2017.10.24 14:50

Prieš pat dvikovą Barselonoje – nedžiuginanti žinia „Žalgiriui“

Dee Bostas susikrimtęs tuščiu veidu žvelgė į apšilinėjančius komandos draugus Barselonos „Palau Blaugrana“ arenoje. Amerikietis ruošėsi debiutuoti Eurolygoje su „Žalgirio“ apranga, tačiau atsinaujinusi trauma jam to padaryti greičiausiai neleis.

D. Bostas pirmadienio vakarą nebegalėjo baigti vakarinės treniruotės.

Išmankštinęs skaudėjusį kulną ir pėdą ant balanso treniruoklio, 28 metų gynėjas pabandė ruoštis mačui, tačiau neišdirbęs valandos turėjo prisėsti ant suolo.

D. Bostas jau būtų davęs interviu, kuriame džiaugtųsi sugrįžimu į aikštę, bet nusivylęs žalgirietis turi išlikti kantrus ir sutvardyti vidinį pyktį.

„Žalgiris“ vylėsi, kad gal skausmas praeis ir rungtynių dieną 188 cm ūgio legionierius galės treniruotis visa jėga. Tačiau viltys nepasitvirtino – antradienio rytą treniruotėje D. Bostas liko sėdėti ant suolelio ir rankose lengvai mėtyti kamuolį.

D. Bostas iki mačo su „Barcelona“ praleido abejas Eurolygos rungtynes.

LKL čempionate po dviejų savaičių pertraukos jis buvo išbėgęs į aikštę sekmadienį dvikovoje su Prienų-Birštono „Vytautu“. Per 11 minučių D. Bostas spėjo perimti net 4 kamuolius, o Šarūnas Jasikevičius teigė, kad iš gydytojų gavo žalią šviesą.

Tiesa, Šaras tada suabejojo, ar amerikietis bus pasiruošęs atlaikyti Eurolygos rungtynių krūvį.

D. Bosto indėlio „Žalgiriui“ labai trūksta Eurolygoje, kur kol kas nežiba kitas gynėjas Vasilije Micičius. Serbas per du mačus surinko daugiau klaidų (6) nei naudingumo balų (5).

Pats D. Bostas LKL pirmenybėse rinko vid. 5,2 taško ir atliko 3,2 rezultatyvaus perdavimo.

„Žalgirio“ ir „Barcelonos“ rungtynių pradžia – 22 val.