Sportas

2015.09.08 13:45

Juppas Heynckesas paskelbė apie karjeros pabaigą

15min.lt 2015.09.08 13:45

Antradienį specialios spaudos konferencijos metu Miuncheno „Bayern“ treneris Juppas Heynckesas paskelbė apie karjeros pabaigą.  

Antradienį specialios spaudos konferencijos metu Miuncheno „Bayern“ treneris Juppas Heynckesas paskelbė apie karjeros pabaigą.

Tiesa, vokietis nebuvo visiškai tiesus ir sakė, kad svarbiausia jam pailsėti, o ateityje galbūt ir sugrįš į trenerio poziciją.

Paaiškėjus, jog Jose Mourinho po sezono paliks Madrido „Real“ futbolo klubą, jo vadovai pradėjo intensyviai ieškoti pamainos ir buvo skelbiama, kad į Madridą gali sugrįžti vokietis Juppas Heynckesas.

Dabar jau aišku, kad tai neįvyks. Treneris paskelbė, kad bent jau metams pasitrauks iš futbolo ir 2013-2014 metų sezone nedirbs. „Šie metai buvo sunkūs. Visai neturėjau atostogų po to, kai pralošėme Čempionų lygos finale praėjusiais metais. Pastaruoju metu vis dažniau jaučiu, kad pasiekiau tą amžių, kai reikia daugiau laiko atsigauti.“ – kalbėjo treneris.

Jis pridūrė, kad sulaukė ne vieno pasiūlymo, bet jie jo nesudomino: „Labai turtingi klubai norėjo manęs, bet man pinigai nėra svarbūs. Tokie klubai manęs nedomina.“

68-metis vokietis šį sezoną su Miuncheno „Bayern“ ekipa iškovojo net tris trofėjus: UEFA Čempionų lygos, Vokietijos taurės ir Bundeslygos. Kitą sezoną komandą treniruos buvęs „Barcelona“ vedlys Pepas Guardiola.