Sportas

2017.10.23 08:05

K. Irvingas nubaustas 25 tūkst. JAV dolerių bauda

basketnews.lt 2017.10.23 08:05

Bostono „Celtics“ įžaidėjas Kyrie Irvingas buvo nubaustas 25 tūkst. JAV dolerių bauda už necenzūrinę leksiką, kurią jis pavartojo atsikirsdamas vienam iš aistruolių.

Incidentas įvyko per rungtynes su Filadelfijos „76ers“, kai vienas iš žiūrovų paklausė K. Irvingo „kur yra LeBronas?“ Atsakydamas į tai, krepšininkas aistruoliui nemaloniai atsikirto.

K. Irvingas teigė, jog jis apie tai kalbėjosi su lygos atstovais ir pripažino, jog šios baudos tikėjosi. Vis dėlto paklaustas, ar gailisi savo poelgio, K. Irvingas nedaugžodžiavo: „Visiškai ne.“

„Džiaugiuosi, jog tas vyrukas gavo penkias sekundes šlovės socialiniuose tinkluose, – tęsė K. Irvingas. – Gyvename tokiais laikais, kai viskas yra publikuojama.“

„Prisiimu visą atsakomybę už tai, ką pasakiau, ir tiesiog pamirškime šį reikalą“, – sakė įžaidėjas.

„Galų gale, mes visi esame žmonės. Buvo pats rungtynių įkarštis, po dviejų kėlinių atsilikome keturiais taškais per pirmas „76ers“ sezono rungtynes Filadelfijoje. Vienintelis dalykas, kuris man rūpi būnant su šia jauna ekipa, tai – išlikti santūriam ir daryti viską, jog iškovotume pergalę.

Šioje situacijoje viskas priklauso nuo lygos. Kaip ir sakiau, aš prisiimu visą atsakomybę, tačiau dėl savo poelgio nesigailiu“, – baigė „Celtics“ gynėjas.

Bostono klubas mačą Filadelfijoje laimėjo 102:92.

K. Irvingas šiame sezone vidutiniškai pelno po 20 taškų, atkovoja po 4,7 kamuolio bei atlieka po 5,7 rezultatyvaus perdavimo.