Sportas

2017.10.20 11:30

FIFA pasiekė „Trakų“ ieškinys tiek „Vardar“ klubui, tiek M. Maksimovui

LRT.lt 2017.10.20 11:30

Po to, kai FIFA Maksimui Maksimovui suteikė laikiną licenciją žaisti Makedonijos čempionate, su „Trakais“ sutartį turintis puolėjas rusų spaudai tvirtino, jog „Trakai“ nusižengė kontrakte pasirašytoms sąlygoms, todėl jis pasinaudojo galimybe vienašališkai nutraukti kontraktą. Maža to, M. Maksimovas tame duotame interviu neabejojo, jog jo istorija su „Trakais“ jau yra praeitis. Tačiau futbolininkas klydo. Įveikę visus biurokratinius kelius, „Trakai“ kreipėsi į FIFA ir apskundė tiek M. Maksimovą, tiek „Vardar“ klubą, rašoma klubo pranešime spaudai.

„2017 metų rugpjūčio 30 dieną mūsų klubo žaidėjas Maksimas Maksimovas vienašališkai, be pateisinamų priežasčių nutraukė darbo sutartį bei pasirašė naują kontraktą su Skopjės „Vardar“ klubu. Priešingai nei teigia futbolininkas, pasirašyta sutartis jam nesuteikia tokios teisės ir nutraukimas buvo padarytas šiurkščiai pažeidžiant FIFA įstatus.

Nepaisant futbolininko pareiškimų spaudai apie tariamai „Trakų“ nusižengimus kontrakto sąlygoms, mes norėjome, kad susidariusią situaciją išanalizuotų profesionalai, todėl kreipėmės į puikią žinomą juridinę kompaniją SILA International Lawyers and Primus“, – teigiama klubo išplatintame pranešime.

Po konsultacijų su šiais teisininkais „Trakų“ klubas oficialiai kreipėsi į FIFA Ginčų sprendimo komitetą su ieškiniais M. Maksimovui bei „Vardar“ klubui.

Klubas reikalauja sumokėti kompensaciją už neteisėtą sutarties nutraukimą, taip pat pagal įstatus prašo diskvalifikuoti futbolininką, o klubui per artimiausius du transferų langus – uždrausti registruoti žaidėjus.