2017.10.20 12:14

L. Lekavičius rungtynėse su „Brose“ komanda pelnė 10 taškų

ELTA, BNS 2017.10.20 12:14

Vyrų krepšinio klubų Eurolygos varžybų antrojo turo rungtynėse ketvirtadienį Atėnų „Panathinaikos Superfoods“ (Graikija) komanda, kuriai atstovauja Lukas Lekavičius, savo aikštėje 93:83 (22:15, 21:20, 26:21, 24:27) pranoko Bambergo „Brose“ (Vokietija) krepšininkus ir iškovojo pirmąją pergalę.

Atėnų komandai Nickas Calathesas pelnė 23 taškus, Chrisas Singletonas (10 atk. kam.) surinko 15 taškų, Jamesas Gistas ir Ianas Vougioukas – po 11.

L. Lekavičius per 15 min. pelnė 10 taškų (dvitaškiai 3/4, tritaškiai 1/1, baudos 1/2), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį bei po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

Antrąją nesėkmę patyrusioje Bambergo ekipai po 19 taškų surinko Ricky Hickmanas ir Leonas Radoševičius, po 8 – Danielis Hackettas ir Aleksejus Nikoličius.

Tel Avivo „Maccabi Fox“ (Izraelis) komanda namuose 74:68 (19:16, 20:14, 17:23, 18:15) įveikė Vitorijos „Baskonia“ (Ispanija) ekipą.

Antrąją pergalę iškovojusiai Tel Avivo komandai 24 taškus pelnė Norrisas Cole`as, 17 – Deshaunas Thomas, po 8 – Michaelis Rollas ir Alexas Tyusas.

Antrąją nesėkmę patyrusioje Vitorijos ekipoje Rodrigue Beaubois surinko 22 taškus, Ilimane Diopas – 12, Tornikė Šengelija pridėjo 11 taškų.

Kitose turnyro rungtynėse Madrido „Real“ namuose rezultatu 82:69 (20:15, 25:18, 11:20, 26:16) įveikė Maskvos CSKA. Jonas Mačiulis per 14 minučių pelnė 6 taškus (2/4 tritašk.), atliko rezultatyvų perdavimą ir perėmė kamuolį.

Milane antrą pralaimėjimą patyrė „Olimpia“, kuri po pratęsimo 86:92 (21:23, 17:14, 16:27, 26:16, 6:12) nusileido Stambulo „Fenerbahče“.

Artūras Gudaitis Milano klubui per 23 minutes pelnė 8 taškus (0/3 dvitašk., 8/10 baud.), atkovojo 3 kamuolius, perėmė vieną kamuolį, padarė dvi klaidas ir keturis kartus prasižengė.

Mantas Kalnietis per 13 minučių surinko 3 taškus (0/1 dvitašk., 1/2 tritašk.), atkovojo du kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.