Sportas

2017.10.18 23:06

„Neptūno“ strategas: „Ventspils“ krepšininkai pavojingi, bet įveikiami

bcneptunas.lt, LRT.lt2017.10.18 23:06

Klaipėdos „Neptūnas“ intensyviai ruošiasi trečiadienį „Švyturio“ arenoje vyksiančiai FIBA čempionų lygos dvikovai su dabartiniais Latvijos krepšinio lyderiais – „Ventspils“ krepšininkais.

„Džiaugiamės, kad čempionų lygos turnyre antrą kartą iš eilės žaisime namuose. Tuo pačiu tai yra didelė atsakomybė, kadangi reikalinga pergalė. Toks yra šių rungtynių tikslas. Prie savų sirgalių apie kitokį rezultatą net negalime mąstyti", – akcentavo „Neptūno“ vyr. treneris Kazys Maksvytis.

Jis akcentavo, kad „Ventspils“ komanda yra labai pavojinga.

„Į „Ventspils“ ekipą grįžo žinomas treneris Robertas Štelmaheris, rungtyniauja pora legionierių iš Amerikos, yra stiprūs Latvijos rinktinės žaidėjai. Propaguojamas komandinis žaidimas. Juk „Ventspils“ pirmajame FIBA čempionų lygos ture vieno taško skirtumu – 73:72 įveikė pajėgią Tenerifės „Iberostar“ (Ispanija) komandą. Mūsų laukia sunki kova“, – teigė treneris.

Anot K. Maksvyčio, paskutinis „Neptūno“ pralaimėjimas „Betsafe-LKL“ čempionate Vilniuje neigiamos įtakos padaryti neturėtų, o galbūt net atvirkščiai – suteiks daugiau sportinio pykčio ir noro reabilituotis.

 „Tikėkimės, kad pralaimėjimas „Lietuvos rytui“ mums pasitarnaus tik į gera, savų žiūrovų akivaizdoje norėsime revanšuotis", – aiškino treneris.

Jis pripažįsta, kad skiriasi jo komandos energija ir agresija išvykos ir namų rungtynėse.

 „Šįkart žaidžiame namie, o namuose mes kaunamės daug geriau, nei išvykose. Tikimės sezono eigoje tą išgyvendinti: norime susitvarkyti su išvykos rungtynių sindromu ir stabiliai rungtyniauti tiek namuose, tiek išvykose. Toks mūsų siekis", – pabrėžė K. Maksvytis.

 „Ventspils“ ekipoje rungtyniauja neptūniečio Mato Juciko brolis Julius Jucikas.

„Aikštėje gali įvykti broliukų Jucikų akistata. Teko kalbėti su Matu, abu broliai laukia tų rungtynių ir vienas kitą pašiepia. Julius Jucikas gerai įsiliejo į „Ventspils“ ekipą ir yra įgavęs trenerio pasitikėjimą. Taigi, bus įdomu“ – akcentavo K. Maksvytis.

Priminsime, kad būtent „Ventspils“ komanda praėjusių metų gruodį nutraukė sėkmingiausią neptūniečių startą europinio lygio turnyruose, kai klaipėdiečiai FIBA čempionų lygoje buvo iškovoję 6 iš eilės pergales.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt