Sportas

2017.10.17 08:47

R. Jeffersonas susitarė su lietuviškiausia NBA komanda

basketnews.lt2017.10.17 08:47

Denverio „Nuggets“ komanda savo rūbinėje turės nepamainomos patirties. Skelbiama, kad klubas dėl vienerių metų 2,3 mln. JAV dolerių kontrakto susitarė su 37 metų Richardu Jeffersonu.

„Nuggets“ atleis kitą veteraną, 35 metų Jameerą Nelsoną, kad atlaisvintų vietą Jeffersonui.

Jeffersonas praėjusią savaitę buvo išmainytas iš Klivlando „Cavaliers“ į Atlantos „Hawks“ ir pastaroji iš karto jį atleido. Jis artimai bendrauja su „Nuggets“ prezidentu Joshu Kroenke ir iš karto atskleidė apie norą prisijungti prie Denverio klubo organizacijos.

Jeffersonas tikisi, kad jo prisijungimas padės komandai pasiekti Vakarų konferencijos atkrintamąsias varžybas. „Nuggets“ turi solidžią priekinę, kurioje išsiskiria kylanti žvaigždė Nikola Jokičius. Greta jo yra Paulas Millsapas, Wilsonas Chandleris, Juanas Hernangomezas, Kennethas Fariedas. 

Jeffersonas NBA žaidė 16 sezonų ir per šį laikotarpį vidutiniškai pelnydavo po 12,8 taško. 2016 metais jis su „Cavaliers“ tapo NBA čempionu, o 2016-2017 m. sezone per mačą vidutiniškai rinkdavo po 5,7 taško.

„Nuggets“ komandos generaliniu vadybininku yra Artūras Karnišovas, o organizacijoje dar dirba krepšinio strategijos ir analizės skyriaus direktorius Tomas Balčėtis ir krepšinio operacijų vadybininkas Martynas Pocius.