Sportas

2017.10.12 16:50

„Lietuvos ryto“ komandos dalininkai palaikė D. Gudelį, bet gėlė A. Guogai

15min.lt2017.10.12 16:50

Po Vilniaus „Lietuvos ryto“ klube praūžusios komunikacijos krizės, kilusios dėl trečiadienį paskelbtos klubo sutarties su korupcija įtariamu koncernu „MG Baltic“, ketvirtadienį popiet Vilniaus savivaldybėje sušauktas komandos dalininkų susirinkimas. Per jį klubo dalininkai pareiškė, jog pasitiki komandos direktoriumi Dariumi Gudeliu ir jo pastangomis išlaikyti santykius su „MG Baltic“, bet paleido strėlių klubo prezidento Antano Guogos adresu.

Atsinaujinusio „Lietuvos ryto“ komandos sezono šūkis „Kartu mes – komanda“ įgijo naują prasmę.

Komandos dalininkai iš tiesų buvo vieningi dėl klubo sutarties su „MG Baltic“ tęstinumo, bet vargu, ar darnioje komandoje lieka klubo prezidentas Antanas Guoga.

„Visa tai primena politinį šou“, – apie A. Guogos sukeltą šurmulį ketvirtadienį spaudos konferencijoje sakė didžiausios klubo dalininkės Vilniaus savivaldybės vadovas Remigijus Šimašius.

„Manau, kad jis padėjo daug, bet yra impulsyvus, o pastaruoju metu kontaktuoti su juo neteko daug, nes mes lietingoje Lietuvoje, o jis saulėtoje Australijoje“, – sakė klubo direktorius Darius Gudelis.

Klubo dalininkai aiškinosi patys ir visuomenei kilusį šurmulį dėl „Lietuvos ryto“ sutarties su „MG Baltic“ koncernu.

Audra „Lietuvos ryte“ kilo ketvirtadienį po A. Guogos pareiškimo, jog klubo direktorius D. Gudelis be jo žinios sudarė paramos sutartį su „MG Baltic“ – 80 įmonių valdančiam koncernui, kuriam kaip juridiniam asmeniui yra pateikti įtarimai dėl papirkimo ir prekybos poveikiu vienoje stambiausių politinės korupcijos bylų.

Todėl ketvirtadienį įvyko klubo dalininkų susirinkimas, kuriame trūko tik A. Guogos, bet buvo visų kitų dalininkų atstovai. Primename, jog praėjusią vasarą pasikeitus klubo savininkams, Vilniaus savivaldybė yra didžiausia „Lietuvos ryto“ klubo dalininkė (40 proc.), klubo prezidentas A. Guoga valdo 20 proc. akcijų, klubo direktorius D. Gudelis – 20 proc., klubo viceprezidentas Linas Kleiza – 10 proc., VšĮ „Vilniaus sporto klubas Perlas“ ir bendrovė „Norvelita“ – po 5 proc.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt