Sportas

2017.10.11 17:24

„MG Baltic“ tapo „Lietuvos ryto“ klubo rėmėju ir naujos iniciatyvos partneriu

LRT.lt2017.10.11 17:24

Koncernas „MG Baltic“ tapo vienu iš pagrindinių Vilniaus „Lietuvos ryto“ rėmėjų, teigiama komandos pranešime žiniasklaidai.

Kaip rašoma pranešime, „kartu su stipriausiu sostinės krepšinio klubu koncernas sieks, kad žmonės, svariai prisidėję prie visą šalį vienijančių pergalių krepšinio aikštelėje, būtų deramai pagerbti ir įvertinti“. Taip pat žadama investuoti į perspektyvų jaunimą.

„Vienas didžiausių Lietuvos verslo koncernų aktyviai prisidės prie sostinės krepšinio kultūros. Naujieji rėmėjai neleis pamiršti žmonių, kurie mums dovanojo daugybę nuostabių akimirkų žaisdami dar Vilniaus „Statybos“ gretose.

Ir taip pat talentingiausių jaunųjų krepšininkų, kurie mūsų šaliai pergales turėtų dovanoti ateityje. Su tokiu tikslu „MG Baltic“ ir ateina į „Lietuvos ryto“ komandą. Ir tai, žinoma, yra labai rimta ir džiugi žinia“, – teigė „Lietuvos ryto“ klubo direktorius Darius Gudelis.

Pranešime žiniasklaidai teigiama, kad jau artimiausiu metu „Lietuvos ryto“ komandos gerbėjai sulauks naujienų, susijusių su klubo ir koncerno „MG Baltic“ bendradarbiavimo pradžia.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.