Naujienų srautas

Sportas2017.10.11 11:02

Fiasko: JAV rinktinė liko be pasaulio čempionato, Panama triumfuoja

15min.lt 2017.10.11 11:02

JAV futbolo rinktinei paskutinėse atrankos rungtynėse reikėjo bent jau nepralaimėti Šiaurės ir Centrinės Amerikos zonos autsaideriams, tačiau Trinidado ir Tobago rinktinė pateikė sensaciją ir atėmė iš amerikiečių kelialapį į planetos pirmenybes. Prie to prisidėjo ir šiurkšti teisėjo klaida Panamoje.

Trinidadas ir Tobagas – JAV 2:1

Trinidado ir Tobago rinktinė iki šio mačo buvo pralaimėjusi 8 mačus iš 9 žaistų ir neturėjo dėl ko kovoti, tačiau amerikiečiai nesugebėjo išsivežti pergalės.

JAV rinktinės pasaulio čempionate nebus pirmą kartą nuo 1986 metų.

Omaras Gonzalezas jau 17-ąją minutę nukreipė kamuolį į savus vartus, o 37-ąją minutę įvartį pelnęs Alvinas Jonesas padvigubino Trinidado ir Tobago pranašumą.

Christianas Pulisičius įmušė įvartį tik prasidėjus antrajam kėliniui (47 min.), tačiau amerikiečiams reikėjo bent lygiųjų, kad tiesioginis kelialapis būtų buvęs jų.

Panama – Kosta Rika 2:1

Svečiai jau prieš rungtynes buvo užsitikrinę kelialapį į antrąjį iš eilės pasaulio čempionatą, o Panamai reikėjo ne tik pergalės, bet ir amerikiečių nesėkmės.

Šeimininkai gavo viską, ko norėjo, ir dar daugiau. Vaizdo įrašas aiškiai rodo, kad 53-iąją minutę Gabrieliui Torresui įskaitytas įvartis ne tik nekirto linijos, bet nebuvo net arti to, tačiau buvo įskaitytas.

Johanas Venegas buvo įmušęs įvartį svečiams 36-ąją minutę, o pergalingu tapo Romano Torreso įvartis 88-ąją minutę.

Panamos futbolininkai į planetos pirmenybes pateko pirmą kartą istorijoje.

Hondūras – Meksika 3:2

[0:1] O. Peralta 17'
[1:1] A. Elisas 34'
[1:2] C. Vela 39'
[2:2] G. Ochoa (į savus vartus) 54'
[3:2] R. Quloto 60'

Šiose rungtynėse meksikiečiai nekovojo dėl nieko, o Hondūrui reikėjo tik pergalės. Panamos ir Kosta Rikos lygiųjų atveju šeimininkai būtų iškovoję tiesioginį kelialapį, tačiau turės tenkintis patekimu į papildomas atrankos varžybas.

Lapkričio 6 ir 14 dienomis Hondūro futbolininkai žais papildomas atrankos rungtynes su Australija dėl kelialapio į pasaulio čempionatą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi