Sportas

2017.10.10 10:05

„Raptors“ treneris liaupsina J. Valančiūną: tokio jo dar nemačiau

15min.lt2017.10.10 10:05

„Toronto Raptors“ treneris Dwane`as Casey vis garsiau kalba apie puikų Jono Valančiūno pasirodymą draugiškose rungtynėse.

Atrodo, kad po pirmadienio treniruotės komandos treneris tik ir laukė klausimo apie lietuvio žaidimą.

„Manau, kad jis savo darbą atlieka nuostabiai. Taip gerai jo žaidžiančio dar nesu matęs. Ne tik kalbant apie skaičius, bet ir jo suvokimą aikštėje. Jis nuostabiai skaito žaidimą ir prisitaiko prie situacijų“, – lietuvio indėlį gyrė D. Casey.

Treneris pabrėžė, kad J. Valančiūnas ir toliau bus atsakingas už atkovotus kamuolius ir turės dirbti gynyboje.

„Prisidės ir daugiau jo sprendimų aikštėje, kuriuos kol kas jis atlieka puikiai. Jo forma nuostabi. Aš labai sužavėtas. Jo požiūris taip pat pasikeitė. Jis buvo šiek tiek nusivylęs, kai išvažiavo po sezono“, – atskleidė „Raptors“ treneris.

Kol kas Toronto klubui priešsezonio cikle sekasi gerai, tačiau D. Casey žino, kad tai ilgai nesitęs: „Kol kas mums Kalėdos, bet nesėkmingi etapai visada ateina.“

Žurnalistai pasiteiravo ir dar vieno svarbaus dalyko. Ar D. Casey yra pasirengęs naudoti J. Valančiūną ir lemiamose rungtynių stadijose?

„Taip, be abejo. Jo kamuolio valdymas, tritaškiai ir tiesiog suvokimas tobulėja ir aš tikrai į tai atsižvelgsiu.“

D. Casey džiaugėsi, kad J. Valančiūnas itin gerai perėjo nuo žaidimo Lietuvos rinktinėje į klubines kovas: „Tai buvo labai svarbu. Jis neprarado nieko per tą laisvą savaitę. Jis supranta savo vaidmenį.“

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt