Naujienų srautas

Sportas2017.09.29 23:25

Vokietijos rinktinės žvaigždė D. Schroderis buvo suimtas už užpuolimą

BNS 2017.09.29 23:25

NBA klubo „Atlanta Hawks“ ir Vokietijos krepšinio rinktinės lyderis Dennisas Schroderis kaltinamas muštynėmis ir kūno sužalojimu Atlantos priemiestyje. Jis buvo suimtas policijos, bet vėliau paleistas už užstatą.

„Esame sunerimę dėl incidento, kuriame anksti ryte dalyvavo D. Schroderis, – teigiama „Atlanta Hawks“ klubo pranešime. – Vis dar renkame informaciją, o gerbdami proceso dalyvius šiuo neturime ką pakomentuoti.“

Pasak policijos pranešimu, pareigūnai reagavo į iškvietimą paryčiais prie kaljano baro Brukhavene, kur D. Schroderis gyvena.

Video kamera užfiksuota, kaip D. Schroderis ir keli kiti vyrai muša auką. Teigiama, kad fizinių veiksmų ėmėsi ir pats krepšininkas.

Video įraše matosi, kaip D. Schroderis ir kiti smūgiuoja auką kojomis ir rankomis.

Įsiterpę apsaugos darbuotojai nustūmė D. Schroderį ir kitus nuo aukos, kuri patyrė dešinio kelio ir dešinės kulkšnies sužeidimus. Policija atsisakė paviešinti video.

Vokiečio vyro ir Gambijos moters sūnus D. Schroderis rengiasi pradėti penktąjį NBA sezoną. Praėjęs buvo pats geriausias, kai jis sužaidė 79 rungtynes ir Atlantos klubui rinko po 17,9 taško bei atliko po 6,3 rezultatyvaus perdavimo.

Europos pirmenybėse 185 cm ūgio reaktyvinis gynėjas rinko po 23,7 taško ir buvo antras pagal rezultatyvumą tarp visų turnyro žaidėjų.

NBA žaidėjams įprastai gresia baudos ir diskvalifikacijos už asmenines nuobaudas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi