Sportas

2017.09.29 21:22

P. Pogba ilgai negalės padėti „Manchester United“

Vienas brangiausių pasaulio futbolininkų Paulis Pogba dėl šlaunies traumos ilgam iškrito iš „Manchester United“ rikiuotės. Apie tai penktadienį popiet pranešė Anglijos klubo treneris Jose Mourinho.

Vidurio saugas iš Prancūzijos nerungtyniavo nuo rugsėjo 12 dienos, kai iššlubavo iš aikštės pirmajame kėlinyje Čempionų lygos rungtynių su „Basel“.

J. Mourinho prilygino P. Pogbos praradimo terminą Zlatanui Ibrahimovičiui ir Marcosui Rojo, kuris dėl kryžminių kelio raiščių traumos nežais iki balandžio mėnesio.

„Jis negalės žaisti rytoj, o tai ir nėra trauma, kokios aš tikėjausi, panaši į Antonio Valencia ar Philo Joneso, – prieš Anglijos lygos šeštadienio rungtynes su “Crystal Palace„ apie P. Pogba situaciją kalbėjo J. Mourinho. – Aš nekalbu apie ilgai trunkančias traumas, tad net negalvoju dabar apie Ibra, Pogba ir Rojo.“

J. Mourinho pakartojo, kad nežino tiksliai kiek rimta yra P.Pogba trauma. Anglijos žiniasklaidoje svarstoma, kad prancūzas negrįš į aikštę iki lapkričio antrosios pusės.

24 metų P. Pogba, kurį „Manchester United“ įsigijo už 105 mln. eurų pernai iš Turino „Juventus“ klubo, svariai prisidėjo prie savo komandos veržlaus starto sezono pradžioje.

„Manchester United“ dalinasi 1-2 pozicijas Anglijos čempionate su „Manchester City“ klubu.