Sportas

2017.09.27 23:48

PSG Paryžiuje sudraskė „Bayern“ gynybą į skutelius

DELFI.lt 2017.09.27 23:48

PSG demonstruoja fantastišką sportinę formą. UEFA Čempionų lygos rungtynėse trečiadienį Paryžiaus klubas savo aikštėje 3:0 (2:0) nugalėjo daugkartinius Vokietijos čempionus Miuncheno „Bayern“ futbolininkus ir patvirtino savo kaip pagrindinio turnyro favorito vardą.

86-ių sekundžių prireikė PSG futbolininkams, kad pelnytų įvartį. Po įspūdingo reido Neymaras atliko juvelyrinį perdavimą į kitą atakos kampą, kur Dani Alvesas viską užbaigė taikliu smūgiu į svečių vartus.

„Bayern“ komanda susitelkė, ėmė kontroliuoti kamuolį ir vieną po kitos kepė pavojingas situacijas prie varžovų vartų. Tačiau be rezultato.

Paryžiaus ekipos atakų smaigalys – Neymaras, Edinsonas Cavani ir Kylianas Mbappe – taip pat nesnaudė ir vos perėmę kamuolį viesulu skriedavo „Bayern“ vartų link.

Svečių pastangas išlyginti rezultatą nušlavė antras PSG įvartis, kurį 31-ą min. po C. Mbappe perdavimo pelnė E. Cavani (2:0). Tai buvo jau 11-as puolėjo įvartis per pastarąsias 14-a Čempionų lygos rungtynių „Parc des Princes“ stadione.

Apžvalgininkai iš karto pažymėjo, kad šeimininkų puolėjo smūgį į viršutinį vartų kampą Manuelis Neueris būtų atrėmęs. „Bayern“ kapitonas dėl traumos dar kelis mėnesius turės praleisti už aikštės ribų.

Antrajame kėlinyje „Bayern“ pratęsė ilgą kampinių seriją prie varžovų vartų, tačiau nieko apčiuopiamo išpešti svečiams nepavyko.

63-ą min. kelis vokiečių klubo gynėjus ir vartininką „išmaudęs“ K. Mbappe smūgiavo į vartus, o atremtą kamuolį „pataisė“ laiku ir vietoje atsidūręs Neymaras. Trečias įvartis buvo rimtas smūgis Vokietijos čempionams, akivaizdžiai praradusiems motyvaciją aikštėje.