Sportas

2017.09.22 23:26

Automobilių lenktynininkas D. Jocius dalyvauja labdaringose dviračių lenktynėse

ELTA2017.09.22 23:26

Vienas garsiausių šalies automobilių sporto atstovų Deividas Jocius šį savaitgalį dalyvauja lenktynėse, bet ne automobilių. Jis drauge su garsių ir solidžių bendraminčių kompanija dalyvauja Italijoje vykstančiame labdaringame renginyje, kurio pagrindinis tikslas - surinkti kuo daugiau lėšų vaikams.

Prie šio projekto prisijungė ir „Formulės-1“ legenda, dukart pasaulio čempionas suomis Mika Hakkinenas.

Labdaringame dviračių maratone iš Toskanos į Monaką dalyviai per tris dienas turės įveikti 330 km. Maršrutas driekiasi vaizdingais kalnų keliais, o labdaringo renginio finišą vainikuos vakarienė Monake: jos metu vyks aukcionas, kuriame bus renkami pinigai sergantiems vaikams.

Iškovojęs ne vieną gražią pergalę įvairiausiose automobilių sporto lenktynėse Deividas Jocius prisipažino, jog labai džiaugiasi galimybe prisidėti prie kilnaus tikslo.

Be to, smagu, kad prisijungti prie šio gražaus projekto pakvietė Modesta Vžesniauskaitė – viena garsiausių Lietuvos dviratininkių, daugkartinė mūsų šalies čempionė ir olimpinių žaidynių dalyvė.

Modestos širdies draugas Johnas Caudwellas, kuris ir yra vienas turtingiausių Anglijos žmonių ir šio labdaringo fondo įkūrėjas, prisidėti prie trijų dienų iššūkio pakvietė daug turtingų, įtakingų ir garsių žmonių, tarp jų yra ir suomis M. Hakkinenas.

Pedalus nuo Toskanos iki Monako mina labdaros idėjai pritariantys žmonės iš Zimbabvės, JAV, Monako, Prancūzijos Rusijos, Anglijos ir Lietuvos - iš viso 26 dviratininkai.

33-ejų metų Europos čempionato prizininkė M. Vžesniauskaitė prieš labdaros varžybų startą sakė: „Gerus darbus daryti yra labai gera, o rasti bendraminčių, kurie nori dalintis gėriu, yra nepakartojamas jausmas. Šiais metais daug dėmesio sulaukėme iš labai daug gerų žmonių, jų dėka galime ne tik surinkti pinigų, bet ir skleisti gerą žinią kitiems, kad mūsų ratas plėstųsi. Kartu mes galime daugiau, kad prisidėtume prie bendro tikslo – padėti patiems mažiausiems“.                    

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt