Sportas

2017.09.22 20:06

„Neptūnas“ pasirašė sutartį su įžaidėju iš JAV

LRT.lt 2017.09.22 20:06

Klaipėdos „Neptūnas“ stiprinasi: į komandos gretas artimiausiomis dienomis įsilies 28 metų 183 cm ūgio įžaidėjas iš Amerikos Malcolmas Ray Armsteadas.

Pastarasis krepšininkas 2013 metais, baigęs Oregono universitetą, dalyvavo NBA naujokų biržoje. Iš pradžių jis rungtyniavo slovėnų krepšinio lygos „Krka Novo Mesto“ ekipoje, vėliau kėlėsi į Rusiją, kur atstovavo Saratovo „Avtador“ ekipai, buvo atsidūręs Atėnų AEK akiratyje, tačiau galiausiai persikėlė į Turkiją.

Malcolmas Ray Armsteadas rungtyniavo Lietuvos krepšininkams puikiai pažįstamo trenerio Aleksandro Trifunovičiaus treniruojamoje Giresuno „Yesilgiresun Belediye“ (Turkija) komandoje. Šioje ekipoje yra žaidęs ir Lietuvos krepšininkas Deividas Dulkys. 

„Aleksandras Trifunovičius apie Malcolmą Ray Armsteadą atsiliepė tik teigiamai. Jo žodžiais tariant, šis krepšininkas turėtų tikrai padėti mūsų komandai. Mes ieškojome kitokio stiliaus žaidėjo, nei Mindaugas Girdžiūnas. Mums reikia daugiau greičio, energijos, aštrumo ir rezultatyvių perdavimų. To tikimės iš naujojo žaidėjo. Gali būti, kad tiek Mindaugas Girdžiūnas, tiek Malcolmas Ray Armsteadas net galės vienu metu rungtyniauti aikštėje“, – teigė „Neptūno“ vyr. treneris Kazys Maksvytis.

M. R. Armsteadas į Lietuvą atvyks jau šį sekmadienį, tačiau mažai tikimybių, kad jis per pasirodys aikštėje per sekmadienį nuo 17 val. Klaipėdoje vyksiančią akistatą tarp „Neptūno“ ir Kėdainių „Nevėžio“.

Tačiau tikimasi, kad jau rugsėjo 28 dieną (ketvirtadienį), kai „Neptūnas“ „Švyturio“ arenoje kausis su Kauno „Žalgirio“, naujasis legionierius išbėgs į aikštę ir padės Klaipėdos klubui.