Naujienų srautas

Sportas2015.09.08 13:45

M. Kuzminskas: dėčiau pliusą derybose su „Unicaja“, jei klubą treniruotų J. Plaza

Mindaugas Kuzminskas nusivylė sezono pabaiga. Ne tik „Žalgirio“ komandos, bet ir savo paties pasirodymu. Nuoskaudos užsimirš, juo labiau, kad žalgirietis dabar pasiners į mokslo rūpesčius.

Mindaugas Kuzminskas nusivylė sezono pabaiga. Ne tik „Žalgirio“ komandos, bet ir savo paties pasirodymu. Nuoskaudos užsimirš, juo labiau, kad žalgirietis dabar pasiners į mokslo rūpesčius.

Pasibaigus sezonui M. Kuzminskas galvos ne apie atostogas, o apie studijų pabaigą Vytauto Didžiojo universitete. VDU Ekonomikos ir vadybos fakulteto studentas birželio pradžioje ginsis bakalauro darbą.

Krepšininkas tikisi, kad iki Lietuvos krepšinio rinktinės stovyklos pradžios dar suspės pailsėti užsienyje, tačiau priešingai nei daugelis vyresnių žalgiriečių, M. Kuzminskas fiziniu nuovargiu nesiskundžia.

Padėjus paskutinį, nors ir nemalonų tašką šį sezoną, 23-ejų puolėjas mintyse jau dėlioja kito sezono planus. Atskleisti jų, krepšininkas dar nenori, tačiau akivaizdu, jog jo karjera labiausiai linksta į Malagą.

„Labai greitai viskas paaiškės, tačiau kol nesu padėjęs parašo, tol nenoriu garsiai kalbėti apie kitą sezoną“, – sako M. Kuzminskas.

VTB lygos pusfinalį baigėte trimis skaudžiais pralaimėjimais. Kokios nuotaikos buvo Krasnodare? – 15min.lt paklausė M. Kuzminsko.

Vakar buvo tikrai labai liūdna. Kiek metų esu „Žalgiryje“, tiek sezoną užbaigdavome pergalingai. Dabar nuotaikos labai slogios. Iš kitos pusės žvelgiant, VTB lygoje likome 3–4, laimėjome Lietuvos čempionatą, Eurolygoje įveikėme daug stiprių komandų.  

Kaip tavo akimis atrodė šis Kauno „Žalgirio“ sezonas? Kokį balą parašytum?

Jis nebuvo toks jau nevykęs. Tik Eurolygoje galėjo geriau pasisekti. Viskas galėjo būti kitaip, jei ne tos negandos. Yra kaip yra...

LKL laimėjome, tad rašyčiau dešimtuką, VTB lygai – devintuką, o Eurolygai aštuonetą.

O sau pačiam?

Gal ir neblogą, bet VTB lygos pabaigą prasčiau sužaidžiau. Trūko gero mano žaidimo. Sau pačiam parašyčiau septynetą.

Kaip apibūdintum savo savijautą – psichologinę, fizinę?

Buvome nepratę žaisti ketverių rungtynių per penkias dienas. Visi pavargę, ypač vyresni žaidėjai. Man gal šiek tiek lengviau. O psichologiškai – liūdna.

Esi pakviestas į Lietuvos krepšinio rinktinę. Kada pradėsi ruoštis stovyklai?

Dar lieka pusantro mėnesio iki rinktinės stovyklos. Dabar dirbsiu ne krepšinio aikštelėje, o prie knygų (šypsosi). Birželio pradžioje ginsiuosi bakalauro darbą. Savaitėlę gal kažkur išvyksiu pailsėti, o po to su treneriais kibsiu į darbus.

Malagos spauda rašo, kad susitarimą su „Unicaja“ tau atstovaujantis agentas pasiekė dar per Eurolygos finalo ketverto varžybas. Tai tiesa?

Sutarties aš dar nepasirašiau. Spauda daug ką rašo. Pasak jos, visa mūsų komanda turėtų į Malagą išvažiuoti. Derybos vyksta, neslėpsiu, bet jos vyksta ir su kitais klubais. Bus matyt. Apskritai dabar dar turiu sutartį su „Žalgiriu“. Gal šiame klube ims ir situacija pasikeis.

Gali būti, kad liksi „Žalgiryje“?

Visko gali būti. Galbūt liksiu, galbūt išvažiuosiu. Mes planuojame, o Dievas juokiasi. Laikas parodys.

Jeigu, kaip skelbiama, Joanas Plazas treniruotų „Unicaja“, skirtum prioritetą šiai ekipai?

Žinoma, kai renkiesi klubą atsižvelgi į tai, kas jį treniruos. Už visą šį sezoną esu labai dėkingas šiam treneriui. Be abejo, tai būtų pliusas renkantis, kur žaisti.  

Simui Jasaičiui atsisakius vykti į rinktinę, kaip vertini savo šansus prasimušti į dvyliktuką?

Viskas priklausys nuo manęs. Nebus Simo, bet yra ir kitų stiprių žaidėjų – Linas Kleiza, Martynas Pocius gali trečioje pozicijoje žaisti. Konkurencija tikrai bus didelė. Jei žiūrint į praėjusias vasaras, kai nepapuldavau į dvyliktuką, šiemet gal ir turiu daugiau šansų. Bet vėlgi viskas priklauso nuo manęs. Jeigu nuvažiuosiu ir grybausiu, nieko gera nebus (šypsosi).

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi