Naujienų srautas

Sportas2017.09.19 10:04

„Lietuvos rytas“ atskleidė biudžetą ir pristatė sezono tikslus

bc.lrytas.lt, LRT.lt 2017.09.19 10:04

Pirmadienį „Lietuvos ryto“ klubas surengė spaudos konferenciją, kurioje buvo pristatytas pagrindinis rėmėjas, atskleistas klubo biudžetas bei komandos tikslai 2017–2018 m. sezone.

„Lietuvos ryto“ arenos spaudos centre kalbėjo klubo prezidentas Antanas Guoga, direktorius Darius Gudelis, vyriausiasis treneris Rimas Kurtinaitis bei „The NEM.io Foundation“ vadovas Lon Wong.

Konferenciją pradėjo A. Guoga, kuris džiaugėsi naujais rėmėjais bei vadino tai dideliu laimėjimu:

„Tikimės labai rimto bendradarbiavimo, o „The NEM.io Foundation“ rėmimas yra labai didelis laimėjimas. Džiaugiuosi, kad pritraukėme rimtas investicijas į klubą.“

„Esu labai laimingas, jog galime padėti tokio kalibro Europos komandai, – teigė „The NEM.io Foundation“ vadovas L. Wong. – Šis bendradarbiavimas bus naudingas tiek mums, tiek visam Vilniaus miestui.“

L. Wong atiteko ir simboliniai, pirmuoju numeriu pažymėti „Lietuvos ryto" klubo marškinėliai, kurie dienos šviesą išvydo tik spaudos konferencijos metu.

Tuo tarpu komandos direktorius D. Gudelis atskleidė šio sezono klubo biudžetą bei sumą, kurią „Lietuvos rytui" skirs „The NEM.io Foundation“:

„Šiandien oficialiai padėjome parašus ant sutarties su savo pagrindiniu rėmėju, o suma, kurią iš jų gausime sieks 400 tūkst. eurų per šį sezoną. Tai didelis ir labai svarbus indėlis į komandos biudžetą. Praėjusią savaitę turėjome dalininkų susirinkimą, kuriame buvo preliminariai patvirtintas šio sezono biudžetas, kuris siekia 4,2 mln. eurų.

Didžioji šios sumos dalis, apie 2 mln. eurų, bus skirti žaidėjų atlyginimams. Tai bus panaši suma, kaip ir praėjusiais metais, tačiau mes dar nebaigėme komplektacijos. Išvykus Artūrui Gudaičiui mums dar reikės ieškoti papildymo. 1,2 mln. eurų bus skirti trenerių bei personalo atlyginimams, agentų mokesčiams, žaidėjų bei personalo apgyvendinimui, medicinai, stovykloms ir pan.

700 tūkst. yra numatyti komandos rungtynių organizavimui. Į šią sumą yra įskaičiuoti ir „Siemens" arenos bei „Tiketos“ mokesčiai. Esame labai dėkingi pastariesiems partneriams, su kuriais pavyko susitarti dėl mažesnių mokesčių artėjantiems krepšinio metams.

Administracijai bei rinkodarai klubas planuoja skirti apie 400 tūkst. eurų. Taigi, bendra suma šiam sezonui – 4,2 mln. eurų. Kol kas nėra aišku dėl papildomos paramos iš Vilniaus miesto savivaldybės (0,5 mln. eurų). Klubas įvykdė visus iškeltus reikalavimus ir dalininkų susirinkime numatė savivaldybei pagrindinį vaidmenį. Tikimės, kad Vilniaus miesto savivaldybė neužtruks su lėšų skyrimu, kaip ir numatė miestas.“

Apie sportinę klubo dalį bei sezono tikslus papasakojo vyr. treneris R. Kurtinaitis:

„Tikslus dažniausiai iškelia vadovybė, bet aš pats sau juos visada išsikeliu pačius aukščiausius. Norėtųsi, kad komanda sugrįžtų į elitą. Norime kovoti ne dėl patekimo į stipriausiųjų ketvertuką, bet dėl čempionų vardo.

Europos taurėje mums kliuvo labai nelengva grupė. Norėtume patekti į kitą etapą, o vėliau jau žiūrėsime. Sezono metu pasitaiko įvairių dalykų, todėl kažką prognozuoti sunku.

Galvojome, kad šį sezoną sudėtyje turėsime A. Gudaitį, tačiau dabar esame priversti viską kiek pakoreguoti. Norėtume lietuvio, bet jų rinkoje nėra daug. Manau, kad galime pasipildyti ir užsieniečiu. Europos taurėje limitų nėra, todėl bėdos nebus, tačiau LKL čempionate jau jį peržengtume.

Egidijus Mockevičius mums tikrai nepamaišytų. Jis yra aukštas bei puikiai kovoja kamuolius, tačiau apie šiuos dalykus turiu mažai informacijos. Buvau susitelkęs į dabartinę sudėtį ir sunkiai dirbome treniruotėse. Manau, kad galime žaisti ir su dabartiniais turimais krepšininkais.

Daugelis žaidėjų gali rungtyniauti įvairiose pozicijose, o lyderio išskirti nenorėčiau. Jeigu sekėte mūsų žaidimą, tai matėte, jog stengiamės kamuolį paskirstyti visiems.“

Vilniaus „Lietuvos ryto“ komanda savo sezoną pradės jau trečiadienį. Į „Lietuvos ryto“ areną atvyks Pasvalio „Pieno žvaigždės“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi