Sportas

2017.09.15 15:39

Kratos ir įtarimai: R. Rumšas tiriamas policijos po sūnaus mirties

15min.lt 2017.09.15 15:39

Praėjus keliems mėnesiams po savo sūnaus mirties buvęs Lietuvos dviratininkas Raimondas Rumšas sulaukė prokurorų – jie tiria Lino Rumšo mirties aplinkybes.

Gegužės 1 dieną Linas Rumšas pasijuto blogai ir buvo nugabentas į San Lukos ligoninę Italijoje. Tada ligoninės medikai patikrino jauną dviratininką, bet atlikę tam tikrus testus paleido namo.

Kitos dienos rytą L. Rumšas rastas parkritęs savo namuose. Buvusį Lietuvos dviračių čempionato jaunimo čempioną pirmasis aptiko jo brolis. Nepaisant artimųjų ir gydytojų pastangų, jaunuolio atgaivinti nebepavyko – jo širdis nustojo plakti praėjus dviem valandoms.

21 metų dviratininkas prieš tai varžėsi „Altopack“ mėgėjų dviračių komandoje, dalyvavo keliose vienadienėse lenktynėse Italijoje.

Dabar Vokietijos naujienų agentūra SID pranešė, jog mirties priežastį tiriantys pareigūnai Lukoje tikrina jo tėvą Raimondą.

Pranešama, kad jo šeimos namuose Italijoje, o taip pat „Altopack“ komandos prezidento namuose rasta uždraustų medžiagų ir medikamentų.

„Gazzetta dello Sport“ teigimu, penki asmenys įtariami sąsajomis su dopingo produktais, kurie buvo laikomi spintose.

„Il Tirreno“ skelbia, jog tyrėjai apsupo Rumšų namus Lukoje, kad saugomi medikamentai nebūtų išnešti. Teigiama, kad medžiagos buvo rastos dukros miegamajame. Tuo pat metu atliktos kratos komandos būstinėje, patikrinos visos sportininkų spintelės, taip pat ekipos buvusio sporto direktoriaus Elso Frediani bei dabartinio vadovo Andrea Del Nistra.

Taip pat patikrintas ir vyresnysis Rumšų sūnus, kuris šiuo metu priklauso Bergamo „Palazzago“ komandai. Be R. Rumšo, į įtariamųjų sąrašą yra įtraukti „Altopack Eppela“ atstovai: Luca Franceschi, Narciso Franceschi, Maria Luisa Luciani ir Elso Frediani.