Sportas

2017.09.12 16:57

A. Gudaičio naujiena netikėtai tapo galvos skausmu D. Adomaičiui

15min.lt2017.09.12 16:57

Artūras Gudaitis pagaliau ištrūko iš Vilniaus „Lietuvos ryto“, tačiau Dainius Adomaitis dėl to neturėtų labai džiūgauti.

Kai lapkričio 23-iąją Lietuvos rinktinė rungtynėmis su Kosovu pradės 2019-ųjų pasaulio čempionato atranką, tuo pačiu metu A. Gudaitis su Milano „AX Armani“ Eurolygoje priims Pirėjo „Olympiakos“ ekipą.

Palikęs Lietuvą ir tapęs Milano klubo nariu, A. Gudaitis staiga tapo ir FIBA-Eurolygos karo įkaitu.

Kadangi žais Eurolygoje, A. Gudaitis rudenį negalės padėti Lietuvos rinktinei pirmajame 2019-ųjų pasaulio čempionato atrankos etape.

Jeigu būtų likęs „Lietuvos ryte“, dėl FIBA susitarimo su Europos taurės komandomis, sostinės klubas būtų galėjęs deleguoti A. Gudaitį į rinktinę, kurioje 24 metų žaidėjas, ko gero, būtų užėmęs pagrindinio centro vaidmenį.

Dabar D. Adomaitis preliminarioje 2019-ųjų pasaulio pirmenybių atrankos rinktinėje liko su Evaldu Kairiu vidurio puolėjo pozicijoje. Net Martynas Sajus, kuris buvo pakviestas į nacionalinės komandos stovyklą apsišaudymui, dėl įsipareigojimų Kauno „Žalgiriui“ negalės padėti rinktinei.

Iš dabartinės rinktinės D. Adomaičio paslaugoms turėtų likti tik Adas Juškevičius, Marius Grigonis, Martynas Gecevičius ir Eimantas Bendžius. Galbūt dar Donatas Motiejūnas, nors jo sugrįžimo galimybės iš Kinijos lygos į rinktinę per pusę pasaulio porai rungtynių atrodo abejotinos.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.