Sportas

2017.09.12 15:56

Žalia šviesa: A. Gudaitis keliasi į Eurolygoje žaisiančią Milano „Emporio Armani“ ekipą

Vilniaus „Lietuvos rytas“ uždegė žalią šviesą Artūro Gudaičio perėjimui į Eurolygoje rungtyniaujančios Milano „Emporio Armani“ komandos gretas. Sostinės klubas sutiko su Italijos atstovų siūloma išpirka. Perėjimo sandoris jau įvyko.

24sek žiniomis, A. Gudaitis Milano „Emporio Armani“ komandoje turėtų uždirbti šiek tiek daugiau nei „Lietuvos ryte“. Italijos klubas kitą sezoną žais Eurolygoje, Lietuvos komanda kovos Europos taurėje.

Spaudoje pasirodė informacija, kad „Lietuvos rytas“ iš Italijos klubo gaus net 500 tūkst. eurų išpirką, tačiau tai yra netiesa. Išpirka siekia 350 tūkst. eurų. Krepšininkas kitą sezoną sostinėje turėjo gauti apie 300 tūkst. eurų atlyginimą.

Sulaukęs „Emporio Armani“ dėmesio, A. Gudaitis dar kartą kreipėsi į esamo klubo vadovus su prašymu jį paleisti už išpirką.

„Lietuvos ryto“ vadovai norėjo, kad A. Gudaitis liktų klube, tačiau per prievartą laikyti žaidėjo komandoje nenorėjo.

Įkalbėti likti atsinaujinusiame klube žaidėją bandė visi naujieji „Lietuvos ryto“ komandos vadovai.

A. Gudaičiui buvo numatytas svarbus vaidmuo sostinės komandoje. Dabar į jo vietą bus ieškomas naujas krepšininkas.

A. Gudaitis praėjusį sezoną buvo vienas naudingiausių Europos taurės žaidėjų ir vidutiniškai pelnė po 13,2 taško. 24-erių metų krepšininkas rinko po 19,3 naudingumo balų.

Lietuvos krepšinio lygos čempionate jis irgi buvo vienas naudingiausių žaidėjų. Vidutiniškai pelnė po 11,4 taško, rinko po 16,1 naudingumo balų.

Po pasirodymo Europos krepšinio čempionate „Lietuvos ryto“ vyriausiasis treneris Rimas Kurtinaitis laukė vidurio puolėjo treniruočių stovykloje Klaipėdoje, kur komanda ruošiasi V. Garasto taurės varžyboms, tačiau A. Gudaitis jau turi lėktuvo bilietus į Milaną.

Milano „Emporio Armani“ klube A. Gudaitis žais kartu su kitu Lietuvos rinktinės žaidėju Mantu Kalniečiu.

Su A. Gudaičio išėjimu „Lietuvos ryto“ klube atsirado apie 700 tūkst. eurų (žaidėjui numatyta alga ir išpirka).