Naujienų srautas

Sportas2017.09.09 23:51

Šalčininkuose – tarptautinis vaikų futbolo turnyras

Norėdamas išugdyti Lietuvoje kuo daugiau profesionalių futbolininkų, sporto klubas „Šalčia“ pradėjo rengti tarptautinius vaikų turnyrus Šalčininkuose. Į antrąjį šiemet suvažiavo ir kaimyninių valstybių jaunimas, kurį treniruoja žinomų klubų specialistai.

350 – tiek vaikų iš Varšuvos, Minsko, Vilniaus, Kauno ir Šalčininkų šeštadienio popietę Tūkstantmečio gimnazijos stadione varžosi dėl turnyro taurės. Pasak organizatorių, vaikus mokyti sportuoti svarbu nuo mažų dienų.

„Ne tik Vilniuje ir Kaune viskas yra, yra visur. Ir jei lokaliai kiekvienoje vietoje, kiekvienas tėvas žinos kaip tinkamai elgtis su vaikui žaidžiančiu futbolą, jei kiekvienas treneris, futbolo klubas žinos, ką veikti savo vietovėje. Šalčininkai turi savi tikslus, Vilnius savo. Jei visi skirs dėmesį, profesionaliai dirbs, norėdami ne tik vienadienės naudos, bet ir investuodami iš tikrųjų į vaikus, aš manau, kad iš šiandieną žaidžiančių futbolininkų, mes skanduosime ne vieną vardą didžiuosiuose tribūnuose“, – teigė Sporto klubo „Šalčia“ prezidentas Virginijus Gustas.

Jaunieji futbolininkai sako, kad turnyras – galimybė tobulėti.

Plačiau apie turnyrą – Luko Šniolio reportaže.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi