Sportas

2017.09.08 17:32

Pradedama bilietų prekyba į pasaulio krepšinio čempionato atrankos rungtynes su Lenkija

LRT.lt2017.09.08 17:32

Praūžus Europos vyrų krepšinio čempionatui Lietuvos rinktinės gerbėjai savo mėgstamiausios komandos pasirodymo nebeturės laukti iki kitos vasaros, rašoma Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) puslapyje. Pasikeitus FIBA tvarkai, nuo šiol rinktinės kelią iki svarbiausių čempionatų įveikinės ir sezono metu, per vadinamus „pertraukos langus“.

Pirma tokia galimybė palaikyti Lietuvos rinktinę bus lapkričio 26 dieną, 19:30 val., Klaipėdos „Švyturio“ arenoje, kuomet mūsiškiai Lenkijos ekipa.

„Kol kas sunku pasakyti, kokią rinktinę mes turėsime jau pirmame pasaulio čempionato atrankos etape. Tačiau kad ir kas žais nacionalinėje komandoje, jie su pasididžiavimu ir didžiule atsakomybe jaus, kad ant jų krūtinės parašyta Lietuva, kad jie atstovaus mums visiems“, – sakė LKF generalinis sekretorius Mindaugas Špokas.

Žygį į 2019 metų pasaulio čempionatą lietuviai pradės lapkričio 23 dieną išvykoje su Kosovo rinktine, o jau po trijų dienų pirmasis mačas lauks ir mūsų sirgalių.

„Pasikeitė FIBA sistema ir rinktinę Lietuvoje pamatysime dažniau, todėl tikimės, kad dar daugiau mūsų rinktinės gerbėjų galės išvysti savo mylimiausius krepšininkus“, – kalbėjo M. Špokas.

Kol kas krepšinio bendruomenė dvejopai vertina šią naująją FIBA sistemą, tačiau LKF vadovai tvirtina, kad toks sprendimas priimtas ir reikia tai priimti kaip iššūkį bei galimybę.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt