Sportas

2017.09.04 14:24

Lietuvos krepšinio lyga rado pagrindinį rėmėją

LRT.lt 2017.09.04 14:24

Lietuvos krepšinio lyga (LKL) jubiliejinį sezoną pasitiks su ypatingu partneriu – lyga suvienijo jėgas su „Dojus“ įmonių grupe. Susitarimą pasiekusioms šalims šis sezonas bus išskirtinis – abi jos švenčia veiklos 25-metį, teigiama LKL pranešime žiniasklaidai. 

Didžiausia „Dojus“ įmonių grupės kompanija – „Dojus agro“ – tapo pagrindine LKL rėmėja. Lietuviško kapitalo įmonė prekiauja žemės ūkio technika ir yra rinkos lyderė daugelyje pagrindinių mašinų kategorijų.

„Tokių savo srities lyderių, kokia yra įmonė „Dojus agro“, prisijungimas prie LKL – įvertinimas stiprėjančiai lygai, – džiaugėsi LKL generalinis direktorius Romualdas Brazauskas. – Mums ypatingai smagu, kad pripažinimą pelniusios įmonės nori sujungti jėgas su LKL ir padėti Lietuvos krepšiniui kopti aukštyn.“

„Krepšinyje, kaip ir agroversle, vyrauja komandinis darbas ir siekis tapti pačiais geriausiais, – įsitikinęs „Dojus“ įmonių grupės generalinis direktorius Donatas Dailidė. – Mūsų įmonei be galo malonu prisijungti prie krepšinio vystymo remiant LKL. Tapdami pagrindiniu rėmėju, galėsime prisidėti prie visų lygoje žaidžiančių komandų gerovės ir jų kelio pergalių link.“

LKL su naujais partneriais 25-ąjį sezoną kartu pradės rugsėjo 19 d. Panevėžyje rungtynėmis tarp „Lietkabelio“ ir Utenos „Juventus“.