Sportas

2017.09.02 13:47

JAV teniso žvaigždė S. Williams susilaukė dukrelės

BNS 2017.09.02 13:47

Teniso superžvaigždė Serena Williams penktadienį pagimdė dukrelę, praneša JAV žiniasklaida.

Ši žinia nudžiugino sportininkės kolegas, garsenybes ir sporto ikonos gerbėjus.

Vėliau rugsėjį savo 36-ąjį gimtadienį švęsianti S. Williams trečiadienį buvo paguldyta į Švč. Marijos (St Mary's) medicinos centrą Vest Palm Biče, Floridoje, ir naktį pagimdė.

S. Williams atstovai informacijos iš karto nepatvirtino.

Vyresnė S. Williams sesuo Venus Williams sakė esanti „labai susijaudinusi“ kai jai Niujorke besiruošiant trečiajam turnyro „US Open“ etapui buvo pranešta apie naujagimę.

Tačiau per spaudos konferencija po žaidimo ji neatsakinėjo į klausimus šia tema.

„Tikrai galiu atsakyti į visus klausimus susijusius su tenisu, kol kas tik tiek“, – žurnalistams sakė V. Williams.

Floridos WPBF televizijos stoties prodiuseris anksčiau citavo šaltinius ligoninėje, sakiusius, kad S. Williams dukra gimusi svėrė 3,09 kilogramo.

JAV žinomų žmonių savaitinis žurnalas „US Weekly“ cituodami neįvardytą teniso žvaigždei artimą šaltinį, patvirtino naujieną apie naujagimę.

Socialinės žiniasklaidos tinklo „Reddit“ vieno iš įkūrėjų Alexio Ohaniano sužadėtinei S. Williams nedelsiant pasipylė sveikinimai.

„Sveikinimai Serena!!! Labai džiugu!!!“ – „Twitter“ rašė Ispanijos teniso žvaigždė Rafaelis Nadalis.

Popmuzikos žvaigždė Beyonce savo sveikinimo žinutę paskelbė socialiniame tinkle „Instagram“, įkėlusi nėščios S. Williams, apsirengusios balta suknele, nuotrauką su užrašu „Sveikinimai Serenai!“

S. Williams treneris Patrickas Mouratoglou parašė sveikinimą „Twitter“: „Sveikinimai @SerenaWilliams pagimdžius dukrelę. Labai dėl tavęs džiaugiuosi ir dalinuosi emocijomis. Atsigauk ir neribotai džiaukis“.

JAV teniso žvaigždė Chris Evert irgi pasveikino kolegę: „Labai dėl jos džiaugiuosi. Ji bus nuostabus pavyzdys savo dukrai“.

Žiniasklaida praneša, kad 23 „Didžiojo kirčio“ (Grand Slam) serijos titulų nugalėtojai, balandį pranešusiai apie nėštumą, naktį buvo dirbtinai paskatintas gimdymas.

Kai kurie gerbėjai greitai pareiškė nuomonę, kad žvaigždės dukra – ateities teniso čempionė.

„Pasveikinkime ateities teniso karalienę“, – rašoma vienoje „Twitter“ žinutėje.

„Gimė ateities čempionė“, – rašoma kitoje žinutėje.

Ši žinia Ispanijos teniso žvaigždei Garbine Muguruzai sukėlė šiek tiek nerimo. Sužinojusi, kad S. Williams gimė dukrelė ji pajuokavo: „Tikiuosi, ji nežais teniso“.