2017.09.02 11:59

Pasaulio čempionato atranka: anglų ir vokiečių pergalės bei lenkų agonija

BNS2017.09.02 11:59

Penktadienį Europoje tęsėsi atrankos rungtynės į 2018 metų pasaulio futbolo čempionatą.

F grupė

F grupėje, kurioje varžosi ir Lietuvos rinktinė, lyderė Anglija iškovojo jau penktą pergalę. Anglai išvykoje 4:0 sutriuškino Maltą.

Dublį anglams įmušė Harry Kane`as. Po įvartį pridėjo Danny Welbeckas ir Ryanas Bertrandas.

Anglijos rinktinė kamuolį kontroliavo net 73 proc. laiko, tačiau pirmąjį įvartį įmušė tik 53-iąją minutę.

Būsima Lietuvos varžovė Slovėnija 0:1 nusileido Slovakijai.

Pergalingą įvartį 81-ąją minutę Slovakijai įmušė Adamas Nemecas.

C grupė

C grupėje be pralaimėjimų žengia Vokietija. Vokiečiai išvykoje 2:1 nugalėjo Čekiją.

Jau ketvirtąją rungtynių minutę Vokietiją į priekį išvedė Timo Werneris. 78-ąją minutę rezultatą išlygino Vladimiras Darida. Po minutės Matsas Hummelsas užtikrino vokiečių pergalę.

Kitose rungtynėse Norvegija 2:0 nugalėjo Azerbaidžaną, o Šiaurės Airija 3:0 sutriuškino San Mariną.