Naujienų srautas

Sportas2017.08.31 16:35

Iš lėktuvo – tiesiai į areną: D. Motiejūnas atskrido į Tel Avivą

DELFI.lt 2017.08.31 16:35

Lietuvos krepšinio rinktinė pagaliau yra visos sudėties. Ketvirtadienio popietę į Tel Avivą atskrido Donatas Motiejūnas. Jį pasitikęs Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) generalinis sekretorius Mindaugas Špokas su atvykėliu iš karto išvažiavo į „Menora Mivtachim“ areną, kurioje jau po kelių valandų prasidės pirmosios Europos čempionato rungtynės su gruzinais.

D. Motiejūno kelionė buvo sudėtinga: iš pradžių jis turėjo pervažiuoti 400 km per amžiaus potvynio skandinamą Teksasą (JAV) iš Hjustono į Dalasą.

Tuomet puolėjas skrido į Frankfurtą (Vokietija), kur pakeitė lėktuvą ir galiausiai pasiekė Tel Avivą.

Po daugiau nei parą trukusios kelionės kalbėti oro uoste žaidėjas nenorėjo.

„Skubame“, – plačiais žingsniais traukdamas automobilio link Krepšinis.lt per petį tik mestelėjo D. Motiejūnas.

Tad Lietuvos rinktinės aukštaūgis bus ant ekipos atsarginių suolo mače su gruzinais, bet abejotina, ar treneris Dainius Adomaitis ryšis jį tiesiai iš lėktuvo mesti į kovos ugnį.

Primename, kad praėjusį savaitgalį D. Motiejūnas trumpam atsisveikino su rinktine ir išvyko į Hjustoną (JAV), kur dalyvavo savo pirmosios atžalos gimdyme. Krepšininkas su lenkų kilmės širdies drauge Paulina Popek susilaukė sūnaus.

Kelionę atgal į Europą sujaukė Teksaso miestą nusiaubusi tropinė audra ir potvynis, sutrikdę oro susisiekimą su Meksikos įlankos pakrante. Pagal pirminį planą, 26-erių kaunietis Tel Avive turėjo pasirodyti trečiadienį, bet atvyko kone tiesiai į pirmąsias Europos čempionato rungtynes su Gruzija, kurios „Menora Mivtachim“ arenoje prasidės 18.30 val.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi