Naujienų srautas

Sportas2017.08.30 16:10

Dviem Vilniaus klubams savivaldybė skyrė papildomą milijoną eurų

Vilniaus miesto savivaldybės tarybos posėdyje trečiadienį balsų dauguma nuspręsta skirti 1 mln. eurų dviem pagrindiniams sostinės sporto klubams. Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšinio klubas ir Vilniaus „Žalgirio“ futbolo klubas pasidalins po 500 tūkst. eurų.

Šią žinią Krepšinis.lt patvirtino pagrindinis „Lietuvos ryto“ klubo akcininkas Antanas Guoga.

„Vienas žingsnis arčiau Kauno, tai yra puiki žinia. Toks sprendimas pozityvus, nes tai atspindi gerą komandos valdymą, – savivaldybės tarybos sprendimą komentavo A. Guoga. – Džiaugėmės ir dėl „Žalgirio“, nes tai taip pat Vilniaus vardą garsinantis klubas, kurį myli sirgaliai, kurie noriai renkasi į žalgiriečių rungtynes.“

Tai yra vienkartinis klubų biudžeto papildymas. Pinigų savivaldybės biudžete atsirado neįvykdžius visų suplanuotų Europos Sąjungos projektų.

„Ši papildoma suma mums labai svarbi, tampame stabilia komanda, turime rimtų ir didelių tikslų konkuruoti su Kaunu. Manau, kad ateityje mums tai pavyks, – pridūrė A. Guoga. – Ši parama visiškai stabilizuoja klubo padėtį ir leidžia mums galvoti apie krepšinį, o ne apie skolų grąžinimą, kuris irgi vykdomas pagal planą.“

Siūlymą skirti pinigus sporto klubams dar pirmadienį užregistravo savivaldybės Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija.

Iki šiol Vilniaus miesto savivaldybė per sezoną „Lietuvos ryto“ krepšinio klubui skirdavo 1 mln. 150 tūkst. eurų. „Žalgirio“ futbolo klubas šiemet turi sulaukti 870 tūkst. eurų paramos.

Primename, kad rugpjūčio pradžioje „Lietuvos ryto“ klubas sulaukė paramos ir iš pasaulinės japonų „Blockchain“ technologijų bendrovės. Po ilgų derybų bendrovė nusprendė „Lietuvos rytui“ skirti per 500 tūkst. eurų.

„Susidomėjimas Vilniaus miestu auga, artimiausiu metu mes paskelbsime ir apie kitus rėmėjus ir puikiai reprezentuosime miesto vardą“, – teigė A. Guoga.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi