Sportas

2017.08.30 13:55

D. Motiejūnas rado būdą ištrūkti, bet gali praleisti pirmą mačą

15min.lt 2017.08.30 13:55

Donatas Motiejūnas rado būdą kaip ištrūkti iš didžiulės gamtos stichijos nuniokoto Hjustono ir jau pakeliui į Lietuvos rinktinės stovyklą. 24sek žiniomis krepšininkas trečiadienio popietę automobiliu pajudėjo į Dalasą, o iš ten jau lėktuvu skris į Tel Avivą. Prie rinktinės D-Mo turėtų prisijungti prieš pat pirmas Europos čempionato rungtynes, todėl didelė tikimybė, kad jose nežais.

Lietuvos krepšinio rinktinės treneriai vargu ar imsis rizikos ir pirmose Europos čempionato rungtynėse su gruzinais leis į aikštę krepšininką, kuris bus neseniai išlipęs iš lėktuvo. Poveikį gali turėti ir laiko juostų skirtumas bei tolima kelionė.

D. Motiejūnas praleido nemažai paskutinių rinktinės pasirengimo treniruočių. Krepšininkui buvo leista išvykti pas kūdikio besilaukiančią draugę.

Tačiau niekas nesitikėjo, kad dėl gamtos stichijos Hjustone taip užtruks žaidėjo sugrįžimas. 24sek neturi tikslios informacijos, tačiau gali būti, kad D. Motiejūnas jau tapo tėvu.

Lietuvos krepšinio rinktinės pasiruošimas dėl lėktuvo gedimo irgi buvo kiek sujauktas, tačiau ne taip stipriai, kaip D. Motiejūno.

Pirmas Europos čempionato rungtynes Lietuvos krepšinio rinktinė žais ketvirtadienį 18.30 val. Lietuvos laiku. Visas rinktinės kovas tiesiogiai transliuos LRT RADIJAS.