Sportas

2017.08.30 11:23

Chaosas: krepšinio federacija nesusisiekia su D. Motiejūnu

15min.lt2017.08.30 11:23

Donatas Motiejūnas pradingo? Į Izraelį atvykęs Dainius Adomaitis tikino, kad krepšininkas rado sprendimą ir Tel Avivą turėtų pasiekti per Dalasą, tačiau trečiadienio ryte federacija pasiuntė painią žinutę.

„Šią akimirką situacija dėl Donato Motiejūno atvykimo išlieka neaiški. Bandome su juo susisiekti ir patikslinti skrydžio laiką“, – besiteiraujantiems žurnalistams pranešė LKF atstovas spaudai Vaidotas Zajarskas.

Dėl draugės gimdymo į Hjustoną išvykęs Donatas Motiejūnas pagal pirminį planą prie komandos turėjo prisijungti vakarinėje treniruotėje trečiadienį, tačiau Ameriką siaubiantis dešimtmečio uraganas Harvey gali užvilkinti puolėjo kelionę į Izraelį.

D. Adomaitis atskleidė, kad D. Motiejūnas į Izraelį ketina atskristi ne per Hjustoną, kurio oro uostas uždarytas dėl Harvey, bet per Dalasą.

„Pirminis planas buvo skristi iš Hjustono, bet patys žinote, kad oro uostas uždarytas. Laukiame informacijos. Tik išlipome. Kažkokią informaciją gavome. Laukiame toliau“, – antradienio vakarą Tel Avive kalbėjo D. Adomaitis.

Trečiadienio ryte Frankfurte iš Dalaso nusileido lėktuvas, tačiau jame greičiausiai D. Motiejūno nebuvo.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.