Naujienų srautas

Sportas2017.08.29 19:45

LSKL prezidentas: mūsų studentų kovingumas kelia malonų širdies virpulį

LRT.lt 2017.08.29 19:45

Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) prezidentas Rimantas Cibauskas krepšininkus, trenerius ir visą akademinę bendruomenę sveikina su itin skambiu ir džiugu Lietuvos studentų krepšinio pasiekimu – pasaulinėse studentų vasaros žaidynėse (universiadoje) Taipėjuje (Taivane) iškovotais aukso medaliais.

„Juk mūsų šalies krepšininkai finale (85:74) įveikė ne bet ką, o Amerikos studentų rinktinę. Tai dar kartą įrodo, kad pasaulyje mūsų šalies krepšinio mokykla – viena geriausių, o žaidėjų kovingumas ir atsidavimas kelia itin malonias emocijas ir net širdies virpulį. Šie vyrai dėl savo šalies garbės aukojo savo sveikatą ir atidavė savo širdis. Mūsų studentai po skaudžių susidūrimų su varžovais net išretinti traumų sugebėjo dominuoti aikštėje ir galiausiai parklupdyti JAV rinktinę. Galbūt simboliška, kad lygiai po dešimties metų Lietuvos studentai vėl tapo universiados čempionais. Juk tą mes buvome padarę ir 2007 metais, kai triumfavome Bankoke vykusioje universiadoje. Šis mūsų krepšininkų pasiekimas – geriausia artėjančio 20-ojo Lietuvos studentų krepšinio lygos sezono dovana“, – teigė LSKL prezidentas R. Cibauskas.

Jis, naudodamasis proga, visus studentus pasveikino su artėjančiais naujaisiais mokslo metais, rašoma LSKL tinklapyje.

„Visiems studentams norėčiau palinkėti siekti kuo didesnių aukštumų moksluose ir sporte. Didžiuojuosi sportininkų valia, charakteriu ir užsispyrimu. Jų atsidavimas krepšinio aikštelėje ir mokslo plotmėje tikrai pastebimas ir vertinamas. Sportininkai, kurie sugeba būti lyderiais ir krepšinio aikštėje, ir universitete – puikūs pavyzdžiai mums visiems. Mane žavi studentų jaunatviškas užsispyrimas, per kraštus plūstanti energija bei nuoširdūs tikslų siekimai“, – teigė R. Cibauskas.

Šis krepšininkų medalis Taivane papildė lietuvių trofėjų kraitį iki septynių – tris medalius (du aukso ir vieną bronzos) iškovojo plaukikas Danas Rapšys, du (sidabro ir bronzos) dziudo imtynininkė Santa Pakenytė ir vieną (bronzos) šuolininkė į aukštį Airinė Palšytė.

„Ši universiada Lietuvai nuostabi. Mūsų sportininkai puikiai reprezentavo Lietuvą ir dar kartą įrodė, kad pasaulyje yra išties pastebimi, kovingi ir dėl savo šalies garbės kovoja iš visos širdies. Tai išties džiugina“, – sakė Lietuvos studentų sporto asociacijos (LSSA) prezidentas Česlovas Garbaliauskas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi