Sportas

2017.08.28 16:22

Lietuvos krepšinio rinktinė ragina jungtis prie iniciatyvos „Lietuvos vėliava“

LRT.lt2017.08.28 16:22

Lietuvos krepšinio rinktinė  jungiasi prie premjero Sauliaus Skvernelio pilietinės iniciatyvos „Lietuvos vėliava“ ir kviečia visus krepšinio aistruolius palaikyti šalies rinktinę Europos krepšinio čempionate su trispalve.

Į Europos krepšinio čempionatą vykstantys žaidėjai ragina didžiuotis valstybės simboliu – vėliava – kad ji plevėsuotų namuose, žaidimo transliacijos vietose ir ant aistruolių pečių viso čempionato metu.

Rinktinės vyriausiasis treneris Dainius Adomaitis sako, kad Lietuvos vėliavas iškeliantys sirgaliai įkvepia žaidėjus ir yra lyg dar vienas komandos narys. Treneris kviečia visus pajusti pasididžiavimą krepšiniu ir savo šalimi bei iškelti vėliavas ne tik valstybinių švenčių metu. 

„Kiekvienas žmogus savyje turi tą jausmą, pasididžiavimą, kad yra lietuvis. Jei kažkas iškeldamas trispalvę supranta, kad tas jausmas dar stipresnis, tai tą reikia ir daryti“, – sako D. Adomaitis. 

Premjero iniciatyva „Lietuvos vėliava“ skirta paraginti tautiečius didžiuotis savo šalimi ir iškelti Lietuvos vėliavą artėjančio šimtmečio proga. Taip pat akcijos metu iš geros valios žmonių suaukotų lėšų nepasiturintiems gyventojams dovanojamos trispalvės. Lietuvos vėliavos jau pasiekė 150 Lietuvos šeimų. 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.