Naujienų srautas

Sportas2017.08.28 18:20

Vilniaus oro uoste užstrigusi rinktinė dar šiąnakt bandys pakilti skrydžiui į Izraelį

DELFI.lt 2017.08.28 18:20

Dėl lėktuvo gedimo Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė neišskrido į Tel Avivą. Mechanikai bandė pataisyti gedimą, bet lėktuve pralaukus pusantros valandos kapitonas informavo, kad šiandien išskristi nepavyks.

Visgi, po 17 val. Lietuvos krepšinio federacija (LKF) pranešė, kad šiuo metu visi rinktinės delegacijos atstovai liko laukti Vilniaus oro uoste. Mechanikai taiso lėktuvo gedimą ir tikimąsi dar pirmadienį vėlai vakare pakilti ir išskristi į Tel Avivą (apie 21 valandą).

Ironiška, jog ekipos planus sujaukė „Avia Solutions Group“ priklausantis „Boeing 737“, kuriuo artėjančiame sezone į išvykos rungtynes keliaus Kauno „Žalgirio“ klubas.

LKF atstovų teigimu, skrydis atšauktas dėl pilotų kabinoje užsidegusio posparnio gedimo signalo. Apžiūrėję lėktuvą mechanikai jokio gedimo nepastebėjo, bet dėl saugumo nuspręsta iš oro uosto iškart nekilti neišsiaiškinus užsidegusio posparnio gedimo signalo.

Europos čempionatas prasidės rugpjūčio 31 d., ketvirtadienį. Lietuvos krepšininkai tą dieną 18.30 val. susitiks su Gruzija.

Neįvykęs skrydis į Tel Avivą – ne vienintelis mūsiškių trenerių štabo galvos skausmas.

Su komanda šiuo metu nėra Donato Motiejūno, kuris trumpam iškeliavo į Hjustoną (JAV) pas gimdyti turinčią draugę. Bet ar puolėjui pavyks laiku prisijungti prie komandos draugų – dar klausimas.

Hjustoną šiomis dienomis siaubia tropinė audra, kurios sukeltas potvynis vadinamas katastrofišku ir jau pasiglemžė mažiausiai penkias gyvybes. Dėl miesto gatves apsėmusio vandens uždaromos mokyklos ir įstaigos, pranešama, kad Hjustono oro uostai neveiks bent iki trečiadienio.

„Donatas pranešė, kad laimingai nuskrido, laimingai pasiekė namus Hjustone. Viskas gerai“, – pirmadienį laukdamas lėktuvo Vilniaus oro uoste teigė Lietuvos rinktinės strategas Dainius Adomaitis.

Visgi skrydžio sulaukti nepavyko pačiam D. Adomaičiui.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi