Naujienų srautas

Sportas2017.08.28 15:05

D. Adomaitis tikisi, kad uraganas neįkalins D. Motiejūno už Atlanto

Dainiaus Adomaičio planai šią vasarą keitėsi jau ne vieną kartą. Atrodo, kad ši nemaloni tendencija gali vilktis paskui Lietuvos rinktinę ir Izraelyje. Šįkart nacionalinės komandos stratego brėžinius darko uraganas Harvey, kuris gali įkalinti svarbų komandos ramstį už Atlanto.

To, kas vyksta Teksase, nesukontroliuotų joks treneris.

215 km/h greičiu siaučiantys vėjai šalia D. Motiejūno namų Hjustone griauna amerikiečių gyvenimus.

Po rekordinio Harvey atnešto lietaus kiekio Hjustone žuvo mažiausiai penki žmonės ir daugiau nei tūkstantis buvo išgelbėti.

Šioje viesulingoje aplinkoje gyvenimą išvys pirmasis D. Motiejūno vaikelis – po paskutinių pasirengimo Europos čempionatui rungtynių 26-erių krepšininkas išvyko palaikyti gimdančios savo draugės Paulinos.

Potvynis siaubia Hjustoną ir įkalina žmones namuose. D. Adomaitis tikisi, kad Harvey neįkalins D. Motiejūno Teksase.

Pagal trenerio planą, D. Motiejūnas prie Lietuvos rinktinės prisijungs rugpjūčio 30-ąją – pirmųjų čempionato rungtynių su Gruzija išvakarėse.

Suplanuota, kad aukštaūgis darbuosis vakarinėje treniruotėje. Aišku, jeigu planų nenublokš atogrąžų audra.

„Mano nerimas nieko nepakeis. Esu optimistas ir tikiu, kad jis prisijungs prie komandos.

Donatas pranešė, kad viskas tvarkoj – nuskridęs yra namuose ir viskas gerai. Tikėsimės, kad langas išskristi atgal (į Izraelį) bus“, – teigė D. Adomaitis.

Neprognozuojami orai gali išdarkyti Lietuvos rinktinės sudėtį. Pirmadienį į Tel Avivą išskridę lietuviai čempionate startuos ketvirtadienį.

Net jeigu sugrįš laiku, D. Motiejūnui dar gali tekti kovoti ne tik su gruzinų aukštaūgiais, bet ir aklimatizacija.

„Jis yra profesionalas. Jis žino, ką daro. Manau, Donatas darys viską, kad būtų pasiruošęs ir kad nenukentėtų jo žaidimas“, – savo bendražygiu neabejoja Jonas Valančiūnas.

Bet tam reikės ir Harvey malonės. Remiantis naujausiomis žiniomis, Hjustone potvynio vandens lygis kyla ir lietus plaus Teksasą artimiausiomis dienomis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi