Sportas

2017.08.26 09:44

Penkiakovininkės L. Asadauskaitė ir L. Batulevičiūtė pateko į pasaulio čempionato finalą

ELTA2017.08.26 09:44

Pasaulio šiuolaikinės penkiakovės čempionate Kaire (Egiptas) moterų varžybų atrankos barjerą įveikė dvi iš trijų jose dalyvavusių Lietuvos atstovių.

Atrankos A grupėje Laura Asadauskaitė surinko 926 taškus ir užėmė septintąją vietą. Olimpinė čempionė finišavo septynių sportininkių grupėje, kuri visa surinko 926 arba 927 taškus.

Ieva Serapinaitė po dviejų rungčių buvo šešta, bet bėgdama ir šaudydama smuko į 19-ąją. Vilnietė atrankoje surinko 899 taškus ir liko pirmąja tarp nepatekusiųjų į finalą.

B grupėje taip pat 899 taškus surinko lenkė Anna Maliszewska, o kelią į finalą jai atvėrė tokiais atvejais lemiamą reikšmę turintis geresnis pasirodymas paskutinėje rungtyje.

Tuo metu L. Batulevičiūtė B grupėje po dviejų rungčių buvo 14-a, bet bėgdama ir šaudydama pakilo į devintąją poziciją. Lietuvos penkiakovininkė atrankoje surinko 936 taškus ir tvirtai žengė į finalą.

Šeštadienį L. Asadauskaitė ir L. Batulevičiūtė kovos pagrindiniame fechtavimosi etape, o lemiamos kovos vyks sekmadienį. Pirmadienį L. Batulevičiūtė su Justinu Kinderiu dar dalyvaus mišrių estafečių varžybose.