Sportas

2017.08.24 16:05

A. Švrljuga: žiūrovai turi būti mūsų 12-asis žaidėjas

LRT.lt 2017.08.24 16:05

Marijampolės „Sūduvos“ gynėjas iš Kroatijos Andro Švrljuga laukia labai sunkių UEFA Europos lygos atrankos atkrentamojo etapo atsakomųjų rungtynių su Razgrado „Ludogorec“, tačiau tiki, kad stipriai aistruolių palaikoma komanda gali įveikti Bulgarijos čempionus.

„Manau, pasiruošėme labai gerai, tačiau, be abejo, laukiame labai sunkių rungtynių. Matėme, kaip „Ludogorec“ žaidė pirmąsias rungtynes, tikiuosi, kad dabar viskas mums seksis geriau, – prieš antrąsias rungtynes kalbėjo krašto gynėjas, pirmąjį mačą dėl surinktų 3 geltonųjų kortelių turėjęs stebėti iš šalies. – Lyginant su rungtynėmis Razgrade turime keisti tam tikrus dalykus savo žaidime, jei norime patekti į kitą etapą. Permainų bus, bet palikime tai rungtynėms, pamatysite viską stadione.“

„Sūduvai“ būtina keistis, tačiau iš „Ludogorec“ marijampoliečiai didesnių permainų nesitiki, rašoma komandos tinklapyje.

„Tai yra labai stipri komanda. Manau, jie stengsis žaisti taip pat kaip ir per pirmąsias rungtynes. Nemanau, kad jie ką nors keis“, – svarstė A. Švrljuga.

Kroatas prižadėjo, kad „Sūduvos“ žaidėjai aikštėje atiduos visas jėgas, ir prašė aistruolių kuo aktyvesnio palaikymo.

„Labai tikiuosi, kad į rungtynes susirinks daug žmonių. Tikriausiai čia yra pirmas kartas, kai į Marijampolę atvyksta tokia stipri komanda, dar praeitą sezoną žaidusi Čempionų lygoje. Mums reikia kuo didesnio palaikymo, žiūrovai turi būti mūsų 12-asis žaidėjas, – kalbėjo gynėjas. – Mes aikštėje atiduosime visas jėgas, kausimės iš paskutiniųjų, padarysime viską, ką galime. Žiūrovai savo palaikymu gali mus dar labiau stumtelėti pirmyn, suteikti papildomų jėgų. Labai kviečiu visus atvykti į stadioną.“

Šį mačą nuo 20.25 val. tiesiogiai transliuos LRT KULTŪROS kanalas ir portalas LRT.lt.