Sportas

2017.08.24 12:46

„Ludogorec“ treneris: dvikovos baigtis jokiu būdu nėra nulemta

BNS 2017.08.24 12:46

Marijampolės „Sūduvos“ varžovai UEFA Europos lygos atrankos atkrintamajame etape – Razgrado „Ludogorec“ – į Lietuvą atvyko trečiadienį, apsigyveno viešbutyje „Mercure“ ir vakare surengė treniruotę „Arvi“ futbolo arenoje. Dar prieš treniruotę „Ludogorec“ vyriausiasis treneris Dimitaras Dimitrovas surengė spaudos konferenciją, kurioje atsakė į žurnalistų klausimus.

„Mūsų komandos nuotaika – normali, gerai jaučiamės, pasitikime savo jėgomis. Tikiuosi rytoj tą pademonstruosime“, – sakė D. Dimitrovas.

Pirmąsias rungtynes savo aikštėje „Ludogorec“ laimėjo 2:0, tačiau varžovų treneris tvirtina, kad visa kova dar prieš akis.

„Jaudulio visada yra, nes čia yra futbolas. Futbole visko nutinka. Nelaikau „Sūduvos“ silpna komanda. Priešingai, ankstesniuose Europos lygos atrankos etapuose komanda įrodė, kad yra aukšto lygio, žaidžia kokybiškai. Todėl ir jaudulio yra. Dvikovos baigtis jokiu būdu nėra nulemta, rezultatas yra rizikingas, todėl turime būti maksimaliai susikaupę“, – tvirtino D. Dimitrovas.

Treneris pakartojo ir visų akcentuojamą faktą, kad „Sūduvos“ stiprybė yra standartinės padėtys.

Priešingai, ankstesniuose Europos lygos atrankos etapuose komanda įrodė, kad yra aukšto lygio, žaidžia kokybiškai.

„Komanda itin daug tikisi iš standartinių padėčių. „Sūduvoje“ yra aukštų žaidėjų, čia jie turi pranašumą. Tačiau mes stengsimės žaisti savo futbolą – greitą, technišką, taip, kaip mes mokame“, – kalbėjo treneris.

„Ludogorec“ su „Sūduva“ šį kartą turės žaisti be 3 pagrindinės sudėties žaidėjų. Vidurio saugas Marcelinho yra diskvalifikuotas UEFA dar dvejoms tarptautinėms rungtynėms, Razgrade įvartį pelnęs Cosminas Moti rungtynes praleis dėl surinktų 3 geltonųjų kortelių, o komandoje įsitvirtinęs ir Bulgarijos čempionate rungtyniaujantis krašto saugas Jacekas Goralskis negali rungtyniauti Europos lygoje, nes šiame turnyre jau atstovavo Baltstogės „Jagiellonia“.

Per pirmąsias rungtynes su „Sūduva“ pagrindinio atakų organizatoriaus Marcelinho vietą aikštės viduryje užėmė Anicet Abelis, tačiau dabar D.Dimitrovas atsisakė iš anksto įvardinti, kam patikės šią poziciją.

„Nenorėčiau dabar apie tai kalbėti ir įteikti varžovams džokerį. Užteks pasakyti, kad esame pasirengę“, – taip žurnalistams atsakė bulgarų strategas.

„Sūduva“ ir „Ludogorec“ rungtynes Marijampolėje ketvirtadienį pradės 20.30 val. Tiesiogiai transliuoja LRT KULTŪRA.