Naujienų srautas

Sportas2017.08.23 16:15

Imtynininkė S. Pakenytė iškovojo antrą universiados medalį

15min.lt 2017.08.23 16:15

Taipėjuje vykstančiose pasaulio studentų vasaros žaidynėse (universiadoje) ir vėl buvo galima pamatyti pergalingą imtynininkės Santos Pakenytės šypseną. Ji atviroje klasėje iškovojo 3 pergales ir patyrė vieną pralaimėjimą bei pasidabino bronzos medaliu. Šis iškovotas medalis – 50-as Lietuvos studentų universiadoje per visą nepriklausomos Lietuvos istoriją.

Santa Pakenytė kovoje dėl trečios vietos įveikė sportininkę iš Brazilijos Jacinto Daniel Sibilla Mariana.

„Atviroje svorio kategorijoje šiandien sportininkai buvo pasikeitę, nebuvo čempionės iš Korėjos. Mums burtai lėmė, kad turėjom kovoti su japone, kuriai pralaimėjome. Tačiau kovoje dėl trečios vietos Santa atliko veiksmą iš vadovėlio, užpakalinių kojų pakirtimą, tam ruošiamės, nes varžovė buvo mažesnė.

Ką paruošėm, tą ir atlikome, labai tuo džiaugiamės. Mums labai svarbu, kad 50-as medalis buvo iškovotas būtent dziudo imtynininkės“, – po finalo su nedingstančia nuo veido šypsena pasakojo Santos treneris Stanislovas Kulikauskas.

Pati S. Pakenytė pastebimai buvo išvarginta kovų ir tik tarstelėjo, kad jaučiasi fantastiškai iš studentų sporto pasitraukianti ne su vienu, o su dviem medaliais.

Tai buvo antrasis sportininkės iškovotas medalis šių metų universiadoje. Pirmąją varžybų dieną S. Pakenytė svorio kategorijoje virš 78 kg (19 dalyvių) iškovojo sidabro medalį. Taipėjaus universiadoje Lietuvos studentai jau iškovojo keturis medalius, vieną aukso ir sidabro bei du bronzos.

Trečiadienį vyrų atviroje klasėje startavo Lietuvos sporto universiteto atstovas Rokas Nenartavičius. Jis vieną kovą laimėjo ir vieną pralaimėjo bei iš kovos dėl medalių pasitraukė.

Lietuvos studentų dziudo rinktinė savo pasirodymą universiadoje pabaigs ketvirtadienį pasirodymų komandinėse vyrų varžybose.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi