Sportas

2017.08.23 13:09

Pirmoji L. Jameso reakcija į K. Irvingo išvykimą – pagarba

DELFI.lt 2017.08.23 13:09

Po grandiozinių mainų tarp Bostono „Celtics“ ir Klivlando „Cavaliers“ komandų pastarosios lyderis LeBronas Jamesas socialiniuose tinkluose pakomentavo dabar jau buvusio komandos draugo 25-ių metų Kyrie Irvingo išvykimą. „Nejaučiu jam nieko daugiau išskyrus pagarbą“, – taip rašo Karalius Jamesas.

Už K. Irvingą „Cavaliers“ organizacija gavo daugiau nei solidžią išpirką: ketvirtųjų kėlinių karaliaus pravardę šiame sezone užsitarnavusį Isaiah Thomasą, universalų krašto puolėją Jae Crowderį, šiais metais lygoje debiutuosiantį vidurio puolėją Ante Žižičių ir kitų metų naujokų biržos Bruklino „Nets“ pirmojo rato šaukimą.

L. Jamesas „Twitter“ žinutėje apie tai parašė taip: „Šis vaikinas turi ypatingą talentą. Jam jaučiu tik pagarbą. Kartu praleidome trejus nuostabius metus“.

Įdomu, kad šešis sezonus Klivlande žaidęs K. Irvingas anksčiau pats paprašė klubo vadovybę, kad surastų jam kitą klubą. Anot L. Jameso artimos aplinkos, NBA žvaigždė šios žinios buvo sukrėstas.

Pastarąjį sezoną K. Irvingas vidutiniškai per rungtynes pelnė 25,2 taško, atkovojo 5,8 kamuolio ir atliko 3,2 rezultatyvaus perdavimo.

2011-ųjų pirmasis NBA naujokų biržos šaukimas kartu su L. Jamesu 2016 metais laimėjo NBA čempiono titulą.

Buvę komandos draugai stos akistaton jau pirmose 2017-18 metų NBA sezono rungtynėse spalio 17-ąją dieną Klivlande.