Sportas

2017.08.22 16:02

E. Černiauskas: kiekvienose rungtynėse reikia tikėti savo komanda

LRT.lt2017.08.22 16:02

Marijampolės „Sūduva“ intensyviai rengiasi UEFA Europos lygos atrankos atkrentamojo etapo atsakomosioms rungtynėms su Razgrado „Ludogorec“. Marijampolės komandos vyriausiojo trenerio Vladimiro Čeburino asistentas Eivinas Černiauskas sako, kad „Sūduva“ stengsis iš visų jėgų kovoti dėl kelialapio į Europos lygos grupių etapą, rašoma futbolo klubo pranešime spaudai.

Atsakomąsias rungtynes ketvirtadienio vakarą tiesiogiai transliuos LRT KULTŪRA ir LRT.lt

„Visu pajėgumu rengiamės antrosioms rungtynėms, – po pirmadienio vakarinės treniruotės kalbėjo treneris. – Aišku, užduotis dabar daug sunkesnė nei buvo prieš pirmąsias rungtynes. Turime nemažą deficitą, bet niekas nenuleidžia rankų, visi stengiamės pasirengti antrosioms rungtynėms ir stengsimės kuo geriau jas sužaisti.“

Bulgarijoje komanda pralaimėjo 0:2, tad medžiagos analizei treneriai turėjo tikrai daug.

„Klaidų darome kiekvienose rungtynėse ir po kiekvienų yra ką taisyti. Šios rungtynės nebuvo išimtis. Aišku, varžovas buvo daug pajėgesnis nei tie, su kuriais nuolat susiduriame. Savaime suprantama, ir klaidų buvo daug daugiau, – pripažino E. Černiauskas. – Stengiamės viską ištaisyti, kai ką, kas buvo blogai, keisti. Ketvirtadienį pamatysime, ar pavyko.“

„Sūduvos“ treneriams ir aistruoliams optimizmo turėtų suteikti ir žinios iš klubo medikų. Po traumos jau visiškai pasveiko rezultatyviausias komandos žaidėjas Karolis Laukžemis, į rikiuotę anksčiau, nei buvo prognozuojama sugrįžo Giedrius Matulevičius, traumos pasekmių nebejaučia ir Sergejus Amirzianas.

„Kiekvienose rungtynėse reikia tikėti savo komanda, kiekvienos rungtynės yra nauja istorija. Stengsimės ir į vartų plotą pataikyti, ir įvartį įmušti. Ne visada viskas pavyksta taip, kaip norisi, ne visada ir žaidi su tokiais pajėgiais varžovais. Klaidas taisėme, taisome ir dar taisysime, nes dar turime šiek tiek laiko. Pasistengsime, kad į rungtynes susirinkę žiūrovai pamatytų gražią kovą“, – kalbėjo treneris. 

Atsakomąsias rungtynes komandos žais Marijampolėje rugpjūčio 24-ąją, 20.30 val. Rungtynes tiesiogiai transliuos LRT KULTŪRA ir LRT.lt.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt