Sportas

2017.08.18 21:27

Dvikovoje be sirgalių dominavusi Lietuvos rinktinė sutriuškino rumunus

Europos krepšinio čempionatui besiruošianti Lietuvos rinktinė iškovojo dar vieną pergalę. Penktadienį Rygoje prasidėjusiame kontroliniame turnyre dvikovoje už uždarų durų Dainiaus Adomaičio auklėtiniai nesunkiai 97:64 (23:12, 25:13, 21:16, 28:23) nugalėjo Rumunijos krepšininkus. Antroje dvikovoje šeštadienį lietuvių laukia intriguojantis mūšis su Latvijos rinktine.

Lietuvos rinktinės treneriai prieš dvikovą su rumunais nusprendė, kad pirmąsias draugiško turnyro rungtynes Latvijoje praleis labiausiai patyręs komandos žaidėjas Jonas Mačiulis. Mūsų šalies nacionalinė ekipa vertėsi ir be Deivido Gailiaus, kuris dėl virusinės infekcijos liko gydytis Lietuvoje.

Dvikovai buvo registruoti 13-a krepšininkų: Mantas Kalnietis, Evaldas Kairys, Artūras Gudaitis, Jonas Valančiūnas, Donatas Motiejūnas, Mindaugas Kuzminskas, Edgaras Ulanovas, Lukas Lekavičius, Artūras Milaknis, Marius Grigonis, Martynas Gecevičius, Adas Juškevičius ir Eimantas Bendžius.

Su nacionaline komanda D. Adomaičio sprendimu jau atsisveikino Martynas Sajus, Rokas Giedraitis ir Mindaugas Girdžiūnas.

Antrose kontrolinio turnyro Rygoje rungtynėse lietuviai šeštadienį žais Latvijos rinktine.