Naujienų srautas

Sportas2015.09.08 13:45

„Ekrano“ treneris: „Rungtynių baigtį išsprendėme jau pirmame kėlinyje“

15min.lt 2015.09.08 13:45

Panevėžio „Ekranas“ savų žiūrovų akivaizdoje įveikė „Bangos“ vienuolikę. Ekraniečiai iniciatyvą išlaikė nuo pat rungtynių pradžios iki finalinio švilpuko. Per pirmąjį kėlinį įmušę du įvarčius ekraniečiai antrajame persvarą padvigubino ir pergalę šventė rezultatu 4:1.

Panevėžio „Ekranas“ savų žiūrovų akivaizdoje įveikė „Bangos“ vienuolikę. Ekraniečiai iniciatyvą išlaikė nuo pat rungtynių pradžios iki finalinio švilpuko. Per pirmąjį kėlinį įmušę du įvarčius ekraniečiai antrajame persvarą padvigubino ir pergalę šventė rezultatu 4:1.

Po rungtynių „Ekrano“ treneris Valdas Dambrauskas sakė, kad svarbiausia, jog pasiekta užtikrinta pergalė, o taip pat savo sugebėjimus dar kartą parodė ir komandos puolėjas A. Rimkevičius.

„Visų pirma malonu iškovoti pergalę, gražią pergalę. Manau, kad rezultatas įtikinamas. Norėtųsi padėkoti žaidėjams už disciplinuotą žaidimą, gerą organizaciją iki pat galo. Aišku, kiek apmaudu dėl to praleisto įvarčio, bet tuo pačiu malonu, kad rungtynių baigtį praktiškai išsprendėme per pirmą kėlinį.“ – rungtynes apibūdino V. Dambrauskas.

„Manau, kad buvome labai gerai išanalizavę „Bangos“ žaidimą ir tikrai per tas 10 laisvų dienų, kurias turėjome po mačo su „Kruoja“, ruošėmės, sprendėme, ką mes darysime prieš „Bangą“. Žinojome, kaip jie žaidžia, žinojome jų stipriąsias ir silpnąsias puses. Manau, kad jų silpnas vietas mes šiandien atradome ir išnaudojome. Ką planavome, tą įgyvendinome“ – sakė treneris.

„Artūras nusipelnė to „hat-trick“, nes pastarosiose rungtynėse jam kiek nesisekė realizuoti susikurtų momentų. O šiandien jis padarė tai, ką turėjo padaryti. Aišku, ir komanda dirbo tam. Kaip matėme, visi tie trys įvarčiai buvo po greitų kontraatakų, o jam paprasčiausiai pavyko išnaudoti sukurtus momentus“ – apie trijų įvarčių autorių Artūrą Rimkevičių kalbėjo V. Dambrauskas.

„Jeigu komanda laimėjo jam žaidžiant, vadinasi viskas tvarkoje. Jaunas žaidėjas, treniruojasi su mumis jau kurį laiką ir mes žinome, ką jis gali. Žaidėjas, kuris neatitinka to lygio ir nenusipelno čia būti, jo čia ir nėra. O jei jis šiandien žaidė, ir žaidė startinėje sudėtyje, reiškia jis to vertas“ – Edgaro Baranausko pasirodymą įvertino treneris.

„Bangos“ vyr. treneris Mindaugas Čepas po rungtynių sakė, kad tokį rezultatą lėmė padarytos klaidos ir itin nuspėjamas žaidimas.

„Aišku, po tokių rungtynių nėra labai džiugios nuotaikos. Suprantame, kad šiandien pralošėme priešininkui, stipresniam už mus. Manau, kad vietomis klydome gana vaikiškai, o tokių klaidų daryti negalime. Ypač su tokiomis komandomis, kaip „Ekranas“. Už tai iš karto esame baudžiami. Ypač pirmame kėlinyje pasigedau konstruktyvesnio žaidimo iš vidurio saugų, trūko tokių nestandartinių ėjimų. Mūsų veiksmuose buvo daug kas nuspėjama. Bet mes nunuleisime rankų. Žiūrime į priekį. Reikia pasidaryti tinkamas išvadas ir kitose rungtynėse siekti pergalės.“ – po patirto pralaimėjimo Panevėžyje kalbėjo Gargdžų ekipos strategas M. Čepas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi