Sportas

2017.08.17 17:34

„Žalgirio“ trenerį nudžiugino komandos futbolininkų kovingumas

LRT.lt 2017.08.17 17:34

Po lygiosiomis pasibaigusių susitikimų su Marijampolės „Sūduva“ bei „Trakais“ FK „Žalgiris“ iškovojo puikią pergalę, nepalikdamas vilčių šeštoje turnyro lentelės vietoje žengiančiai „Jonavai“. Sostinės ekipa išlaikė devynių taškų pranašumą nuo antroje vietoje žengiančio varžovo. Po rezultatu 5:0 iškovotos pergalės „Žalgirio“ strategas Valdas Dambrauskas klubo pranešime žiniasklaidai sako, kad po dviejų lygiųjų iš eilės iškovoti pergalę smagu.

„Klube niekam nesinori žaisti lygiosiomis, visi čia dirbame tam, kad laimėtume kiekvienas rungtynes – smagu sugrįžti į pergalių kelią. Turėjome rungtynėse gana daug erdvės, ja pasinaudojome ir šiandien atrodėme aštrūs priekyje. Sukūrėme daug momentų ir dėl to iškovojome pergalę.

Futbolą visada keičia įvarčiai. Berods, 20-ąją sekundę turėjome gana neblogą situaciją, kur galėjome įmušti įvartį. Pirmas pelnytas įvartis padėjo nusiraminti ir leido mėgautis futbolu – to, ką visą laiką prašau iš komandos, kad žaisdami namuose, visada būtume kūrybingi, stengtumėmės įmušti kuo daugiau įvarčių, jog atėję žiūrovai turėtų geras emocijas ir su jomis išeitų namo.

Džiugina, jog nėra atsipalaidavimo ir žaidėjai vykdo tai, kas jų yra prašoma. Svarbu žaisti iki paskutinės sekundės, paskutinio teisėjo švilpuko“, – teigia klubo vyriausiasis treneris.

Po keitimo aikštėje pasirodęs rumunas Liviu Antalis džiaugėsi dėl pirmų dviejų savo įvarčių A lygoje ir tiek dėl asmeninės, tiek komandinės sėkmės.

„Esu laimingas, jog komanda iškovojo pergalę ir pelnė daug įvarčių – mums tai buvo labai svarbu. Džiugu, jog įmušiau pirmuosius įvarčius A lygoje, tikiuosi, kad jie buvo nepaskutiniai. Iškovojome labai svarbią pergalę po dviejų lygiųjų iš eilės. Esu laimingas tiek dėl savęs, tiek dėl komandos, nes mums šių trijų taškų tikrai reikėjo, kitose rungtynėse taip pat kovosime tik dėl pergalės. Rungtynių metų pajutau šiokį tokį skausmą kelyje, bet, manau, jog ten nieko pernelyg rimto nėra“, – sakė futbolininkas.