Sportas

2017.08.17 15:54

„Lietuvos rytą“ papildęs M. Echodas: stengsiuosi kiekvieną dieną tobulėti

LRT.lt 2017.08.17 15:54

„Lietuvos ryto“ priekinė linija sulaukė solidaus pastiprinimo. Vilniaus klubas pasiekė susitarimą ir pasirašė net trejų metų kontraktą su vienu perspektyviausių Europos aukštaūgių Martynu Echodu, rašoma klubo pranešime.

Praėjusį sezoną 20 metų 206 cm ūgio puolėjas įspūdingai debiutavo Lietuvos krepšinio lygoje.

Atstovaudamas „Šiaulių“ klubui jis pasiekė kelis sezono rekordus.

Rungtynėse prieš Klaipėdos „Neptūno“ klubą M. Echodas pelnė 38 taškus ir surinko 53 naudingumo balus. Tokių rezultatų krepšinio sirgaliai nebuvo matę jau senokai – paskutinį kartą tiek taškų lygoje buvo pelnyta prieš beveik dešimt metų, o surinkta naudingumo balų – prieš porą dešimtmečių.

LKL vid. 10,9 taško rinkęs ir 5,9 kamuolio atkovojęs bei perspektyviausiu lygos žaidėju pripažintas M. Echodas tikisi, kad būsimo sezono metu jis toliau gerins savo žaidimą, o apie būsimą rolę ekipoje jau trumpai kalbėjosi ir su vyr. treneriu Rimu Kurtinaičiu.


„Viskas priklausys nuo manęs – kaip dirbsiu ir plušėsiu treniruočių metu. Stengsiuosi kiekvieną dieną ir kiekvieno užsiėmimo metu“, – sakė M. Echodas, kuris šią vasarą taip pat skyrė meistriškumo tobulinimui.

„Savaitę po sezono ilsėjausi, o paskui individualiai dirbau su treneriu, buvau išvykęs treniruotis JAV.

O prieš pasiruošimą Europos čempionatui su dvidešimtmečių rinktine dalyvavau Trevizo „Eurocamp“ stovykloje“, – kalbėjo aukštaūgis.

Senojo žemyno pirmenybėse puolėjas išsiskyrė tarp savo bendraamžių – per rungtynes pelnė 17,1 taško (3 vieta), atkovojo 8,9 kamuolio (5 vieta), blokavo 1,1 metimo (11 vieta). Taiklia ranka pasižymintis M. Echodas dvitaškius metimus realizavo 54,2 proc. taiklumu, baudos metimus – 79,2 proc.

Vid. 20,4 naudingumo balo rinkęs puolėjas pagal šį rodiklį užėmė šeštąją vietą tarp visų turnyro krepšininkų.

M. Echodas, ko gero, šį šeštadienį jau dalyvaus ir pirmoje „Lietuvos ryto“ sezono treniruotėje, kuri bus atvira visiems klubo sirgaliams.

Anot puolėjo, būsimo sezono metu jis visomis išgalėmis stengsis prisidėti prie sėkmingo ekipos žaidimo.