Sportas

2017.08.17 12:54

I. Dumbauskaitė ir M. Povilaitytė Europos čempionatą pradėjo nesėkme

ELTA 2017.08.17 12:54

Jūrmaloje (Latvija) vykstančio Europos paplūdimio tinklinio čempionato antrajame D grupės mače ketvirtadienį lietuvės Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė 0-2 (12:21, 17:21) nusileido šveicarėms Tanjai Huberli ir Ninai Betschart ir patyrė antrąją nesėkmę.

Mačas truko 30 min.

Vienomis turnyro favoričių laikomos šveicarės dominavo pirmajame sete ir nesunkiai naudojosi spragomis lietuvių žaidime. Antrajame sete Lietuvos duetas sugebėjo išlyginti žaidimą ir tik svarbiausiais momentais labiau patyrusios šveicarės įrodė savo pranašumą.

„Su treneriu po mačo kalbėjome kad į mačą atėjau psichologiškai nepasiruošusi. Nuo pat pradžių pajutau užtvaros baimę, nes varžovė buvo aukštesnė. Visiškai nepavyko priimti padavimų, todėl pirmajame sete žaidimo visiškai nebuvo. Antrajame sete jau žaidėme protingiau, pakeitėme taktiką, priiminėjome šiek tiek geriau. Ir rezultatas buvo apylygis. Vis dėlto, norint laimėti prieš tokią komandą, mes turime sužaisti idealiai ir turėti daug sėkmės. Nei to, nei to šįkart nebuvo“, – kalbėjo I. Dumbauskaitė.

I. Dumbauskaitė ir M. Povilaitytė ketvirtadienį dėl trečiosios vietos grupėje bei patekimo į atkrintamąsias varžybas kovos su taip pat du pralaimėjimus patyrusiomis latvėmis Marta Ozolinia ir Alise Lece.

„Su latvėmis esame žaidusios ne vieną kartą. Pagal reitingą jos yra silpnesnės, tačiau jos žais namuose ir labai norės laimėti. Jų treneris mus gerai pažįsta. Manau, kad šansai laimėti abiejų komandų yra lygūs. Jeigu sužaisime geriau nei su šveicarėmis, turėtume iškovoti pergalę“, – teigė I. Dumbauskaitė, pridūrusi, kad ir pati Jūrmaloje jaučiasi kaip namuose.

Europos paplūdimio tinklinio čempionate dalyvauja po 32 vyrų ir moterų komandas, suskirstytas į aštuonias grupes. Į atkrintamąsias varžybas pateks po tris stipriausias grupių komandas.

Čempionato prizų fondą sudaro 200 tūkst. eurų.