Sportas

2017.08.16 18:22

Lietuvos ir Rumunijos rinktinių dvikova Rygoje – neįprastomis sąlygomis

Iš kurtinančio triukšmo – į ramybės oazę. Lietuvos krepšininkai penktadienį Rygoje draugiškas rungtynes žais neįprastoje aplinkoje.

Lietuvos ir Rumunijos krepšininkų susitikimas Rygos arenoje, menančioje lietuvių pasirodymą 2015-ųjų Europos čempionato grupės varžybose, vyks už uždarų durų.

Į rungtynes pateks tik žiniasklaidos atstovai ir siauras rėmėjų ratas.

24sek žiniomis, leisti sirgalių į rungtynes neapsimoka dėl finansinių sumetimų. Tiesiog Lietuvos ir Rumunijos komandų akistata nesulauktų didelio susidomėjimo ir tai būtų per didelė prabanga organizatoriams.

Lietuviai per keletą dienų pajus dvi visiškai skirtingas atmosferas. Lietuvos ir Prancūzijos rinktinių kaktomušą antradienį „Žalgirio“ arenoje stebėjo 11 032 žiūrovai.

Latviai įleis žiūrovus tik į savo komandos rungtynes.

Šeštadienį – laukiamiausias Baltijos derbis tarp Lietuvos ir Latvijos krepšininkų. Bilietai į šias rungtynes kainuos nuo 10 iki 100 eurų. Arenoje krepšinio susitikimą gali stebėti 11,2 tūkst. žiūrovų.

Palyginimui, latvių mačas su rumunais vertinamas perpus pigiau – nuo 5 iki 50 eurų.                         

Lietuvių ir latvių akistata šeštadienį Rygoje vyks 19 val. 30 min. Tikimasi, kad į šias rungtynes susirinks ir būrys Lietuvos krepšinio aistruolių.

Į Rygą Lietuvos rinktinės autobusas pajudės ketvirtadienį, po rytinės treniruotės „Žalgirio“ arenoje.

D. Adomaitis prieš pat kelionę planuoja išsivežti mažiau žaidėjų, nei dabar yra kandidatų sąraše (16). Manoma, kad į Rygą keliaus 14–15 krepšininkų.

Penktadienį Lietuvos ir Rumunijos dvikova taip pat vyks 19 val. 30 min. Ją, kaip ir latvių su Kristapu Porzingiu priešakyje egzaminą, transliuos televizija.