Naujienų srautas

Sportas2017.08.16 16:15

Varžovus analizuojantis E. Černiauskas: nemanau, kad „Ludogorec“ jaus praradimus

ELTA 2017.08.16 16:15

Marijampolės „Sūduvos“ futbolo klubas antradienį atvyko į Razgradą (Bulgarija), kur ketvirtadienį žais Europos lygos atkrintamųjų atrankos varžybų pirmąsias rungtynes su vietos „Ludogorec“ komanda.

Marijampoliečiai įsikūrė viešbutyje, o vakare surengė treniruotę „Ludogorec“ treniruočių centre.

„Kelionė pavyko labai sklandžiai, persėdimas ir skrydžiai buvo trumpi, todėl suplanuotu laiku pasiekėme viešbutį, nuvykome į treniruotę. Viskas buvo padaryta pagal planą. Sąlygos viešbutyje geros, nėra kuo skųstis. Treniruočių bazė taip pat nauja ir labai gera. Viskas puiku, lieka tik rengtis rungtynėms“, – pirmąją dieną Bulgarijoje apibūdino „Sūduvos“ vyriausiojo trenerio Vladimiro Čeburino asistentas Eivinas Černiauskas.

Europos taurių turnyruose komandos į varžovų miestą dažniausia atvyksta rungtynių išvakarėse ir svečioje šalyje surengia tik vieną treniruotę. „Sūduva“ laikosi kitokios taktikos.

„Skrendame su persėdimu, todėl atvykę anksčiau turime daugiau laiko pailsėti, adaptuotis naujoje vietoje, surengiame porą treniruočių, – kalbėjo E. Černiauskas. – Taip elgiamės nuo pirmųjų išvykos rungtynių Europos lygoje. Planas pasiteisina, tad jo ir nekeičiame“.

Su „Sūduva“ į Bulgariją dėl traumos neatvyko saugas Giedrius Matulevičius, dėl surinktų trijų geltonų kortelių pirmąsias rungtynes su „Ludogorec“ turės praleisti gynėjas iš Kroatijos Andro Švrljuga.

„Komandos nuotaika gera, mums Europos lygos rungtynės kiekvieną kartą yra kaip šventė, tad visi nusiteikę kovingai. Traumų yra, bet tai nekeičia padėties, turime pamainą, kuri yra pasirengusi žaisti, parodyti, ką gali“, – tvirtino „Sūduvos“ treneris.

E. Černiauskas antradienį dar važiuodamas autobusu gilinosi į „Ludogorec“ žaidimą, tad yra vienas geriausiai su varžovais susipažinusių sūduviečių.

„Varžovė yra aukšto lygio komanda, turinti po keletą labai gerų žaidėjų į kiekvieną poziciją. Bus sunkios rungtynės, vienos sunkiausių mums šį sezoną, – sakė treneris. – Rungtynėms esame pasirengę, ir vis dar rengiamės, „Ludogorec“ žaidimą analizavome ir dar analizuosime, vyks susirinkimai. Iki rungtynių liko dvi dienos, tiek laiko ir vyks pasirengimas joms“.

Bulgarijos čempionai už 7,6 mln. eurų pardavė savo lyderį Jonathaną Cafu „Bordeaux“ (Prancūzija) ekipai, kitas itin svarbus žaidėjas – atakuojantis saugas Marcelinho – buvo diskvalifikuotas trejoms rungtynėms dėl per Čempionų lygos atrankos mače su Beer Ševos „Hapoel“ (Izraelis) gautos raudonos kortelės. Be to, prie komandos vairo tik pirmadienį stojo Dimitaras Dimitrovas, pakeitęs iš vyriausiojo trenerio pareigų pasitraukusį Georgijų Dermendžijevą.

Vis dėlto E. Černiauskas nemano, kad dėl šių pasikeitimų marijampoliečių užduotis bent kiek palengvės.

„Nemanau, kad kas nors „Ludogorec“ žaidime pasikeis, – teigė „Sūduvos“ treneris. – Kaip jau minėjau, jie turi po keletą aukšto lygio žaidėjų į kiekvieną poziciją. Išvykusį ir diskvalifikuotą žaidėjus pakeis kiti, nemanau, kad „Ludogorec“ labai jaus tuos praradimus“.

„Ludogorec“ ir „Sūduva“ pirmąsias rungtynes žais ketvirtadienį Razgrade, o atsakomasis mačas vyks Marijampolėje rugpjūčio 24 dieną.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi