Sportas

2017.08.14 22:56

„Ludogorec“ vadovaus buvęs „Sūduvos“ legionieriaus S. Kerlos treneris

ELTA2017.08.14 22:56

Marijampolės „Sūduvos“ futbolo klubo varžovas Europos lygos atrankos atkrintamajame etape Razgrado „Ludogorec“ (Bulgarija) paskelbė, kad komandos vairą iš atsistatydinusio Georgijaus Dermendžijevo perima kitas bulgaras Dimitaras Dimitrovas.

Naujasis Bulgarijos čempionų treneris pastaruoju metu vadovavo Pavlodaro „Irtyš“ (Kazachstanas) komandai. 58–erių metų futbolo specialistas Pavlodaro ekipą treniravo nuo 2015 metų birželio, o 2016–2017 metų sezoną joje žaidė „Sūduvos“ gynėjas Semiras Kerla. 

D. Dimitrovas treneriu dirba nuo 1985 metų, per savo karjerą jis vadovavo įvairiems Bulgarijos klubams, dviem Saudo Arabijos komandoms ir Permės „Amkar“ (Rusija) ekipai. 1998–1999 metais šiam specialistui buvo patikėta ir Bulgarijos rinktinė. 

D. Dimitrovas iš Kazachstano į Bulgariją atvyko sekmadienį, o pirmadienį buvo pristatytas per specialią spaudos konferenciją Razgrade. Renginio metu treneris teigė, kad jo tikslas yra su „Ludogorec“ apginti Bulgarijos čempiono titulą ir žaisti Europos lygos grupių etape.

„Dėl „Sūduvos“ nesijaudinu, tikiu, kad žaisime iš mūsų laukiamu aukštu lygiu ir įgyvendinsime savo tikslus. Mano vadovaujamas „Ludogorec“ žais atakuojantį futbolą, ne veltui man patinka „Barcelona“ “, – spaudos konferencijoje kalbėjo D. Dimitrovas. 

„Ludogorec“ ir „Sūduva“ pirmąsias rungtynes žais rugpjūčio 17 dieną Razgrade, o atsakomasis mačas vyks Marijampolėje rugpjūčio 24–ąją.